Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan ételeket...

Tudnátok olyan ételeket ajánlani, amik nem hizlalnak?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, odafigyelek arra, hogy mindig reggelivel kezdjem a napot, utána délben ebédet eszem, majd délután 16.00-17.00 óra között uzsonnát. 17.00 óra után almát, narancsot, vagy banánt eszek még. Mégis elég nehezen tudok kilókat leadni (pl. 4-5 napja már ugyanannyi kiló vagyok- szerencsére nem hízok, de sajnos nem is adok lejjebb). Miért lehet ez? Mértékkel eszem a reggelit, ebédet, uzsonnát, kerülöm az édességet, és cukros üdítőket sem iszom. Min kellene változtatnom?
2015. jan. 25. 19:01
 1/5 Lipton. ***** válasza:

Nyilván azért lehet ez, mert szrul kajálsz.

Koncentráld az étrended a lassan felszívódó szénhidrátokra és a fehérjés ételekre.

A mennyiségeket sem árt számolni.

2015. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Loresz Malcsi válasza:

Szia:) nem jo az étrend (Bocsi:))

Napi 5x kell enni keveset, itt egy minta étrend:

Reggeli: cukormentes műzli joghurtal/tejjel/ gyümölcs/ saláta

Tízórai: tk szendvics (vaj nélkül, zöldségekkel) / 1 db gyümölcs (pl: alma/narancs, stb)

Ebéd: saláta valamilyen sovány hússal(pl csirkével) vagy szójával

Uzsonna: 1 yoghurt/ kevés saláta/ gyümölcs

Vacsora: fontos h lefekvés elott két órával legyen legkésőbb lehet ananász (abban olyan enzimek vannak amik égetik a zsírt)/ saláta/ valamilyen gyümölcs csak ne banán mert az nem diétás

Es próbálj meg mellette mozogni egy kicsit (a futást nagyon ajánlom mert en azzal fogytam le de akar sétálhatsz is vagy ugrokotelezhetsz, esetleg bicikli)

2015. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló: ez is egy fos étrend, tele van gyümölcscukorral. 1-2 gyümölcs belefér (délutánnal bezárólag), de kábé ennyi ha vki komolyan gondolja a diétát. szénhidrátnak mehet zabpehely vagy rizs (köles, bulgur, lencse, bab satöbbi), fehérjének sovány húsok, cottage cheese, sovány túró, halak. plusz zöldsaláták. zsír lenolaj vagy halolaj. ennyi.
2015. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Loresz Malcsi válasza:
Nem is azt mondtam hogy tömje a gyümölcsöt😂😂😂 de egyáltalán nem mindegy hogy milyen cukrokat visz be es a gyümölcscukortol nem fog hizni....😂 en is csomót fogytam pedig meg este is gyümölcsöt ettem. Es egyébként rengeteg vitamin van a gyümölcsökben amikhez máshogy nem jut hozza, es ezek a vitaminok segítik a fogyasban... ha értenél hozza nem beszélnél ennyi f.......t😂😂😂
2015. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de ha nem magad termeled otthon a kis kertedben, a mai gyümölcsökben l*fasz vitamin sincsen, bár tény, hogy a rosttartalmuk fontos. meg aztán utána olvashatnál, hogy a gyümölcscukor hová kerül (segítek: az izmok nem tudják feldolgozni, rögtön a máj glikogénraktárait tölti, ami elég hamar telítődik). abban igazad van, hogy a GI-je a legtöbb gyümölcsnek alacsony és nem lövi fel az égbe a vércukorszintet. nyilván nem két darab gyümölcstől fog hízni, de a kilószámra zabált fruktóz hízlal. ennyi.
2015. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!