Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék de nemtudom...

Fogyni szeretnék de nemtudom meg álni az édességet?

Figyelt kérdés
Na 165cm vagyok és 70 kg 16éves lány vagyok. Nyár ota hiztam 15kg-ot és nyárig leszeretném adni.Naponta 60gugolás 30felules (persze ha birok többet csinálok fokozatosan) meg ugrálás tánc ha jó idő van futni szoktam 2km-t.Na egy a baj az étrendet nem tudom betartani mert mindig van valami finom és nem birom ki hogy ne egyek.Ti hogy bírtátok ki?Valaki tud tanácsot adni??
2015. jan. 27. 14:11
 1/3 anonim válasza:

Fogyni csak akkor tudsz,ha kevesebb a bevitt kalória mint amit elégetsz a nap folyamán.

Mindenképpen a bevitelen kell változtatnod,mert hiába mozogsz,egy idő után az alapanyagcseréd részévé válik a mozgás amit csinálsz,és már ne okoz kalóriadeficitet.

A guggolás és felülés,nem mondom azt,hogy felesleges,de mivel nem megy fel a pulzusod,zsírégető tartományban,gyakorlatilag nem okoz kalóriadeficitet a nap végére,és mivel a táplálkozásodra egyáltalán ne figyelsz,még vastagabb combot is eredményezhet, ezek tipikusan erősítő edzések és nem zsírégetőek:-)

Inkább kardióedzéseket kéne választani,vagy Aerobikot,nagyon sok otthon is tornázható program dvd van.

Pl Czanik Balázs Capoeira 1,2,Péntek Enikő Zóna edzése,ShaunT Focus T25 például egy jó kis átalakító program.

PL ilyesmire gondoltam:

https://www.youtube.com/watch?v=w_K9l_SB-4w

ezt már csinálhatod is,jó meg fog izzasztani.

Regisztrálj be a Kalóriabázis oldalára ott nyomon tudod követni bevitt kalóriákat.

[link]


Nekem ami bevált édesség helyett,hogy zsírszegény túróból csinálok kérmtúrót házilag.100g túró+50 g joghurt,édesítő,rakok bele néha diétás lekvárt,vagy néhány szem mazsolát.

A reggel egy diétás zabkásával indítom,szóval lehet pótolni az édességet,ha nagyon kívánod.Esetleg egy marék mandula-dó mazsola keveréket eszel.

Szóval vannak lehetőségek.

Meg kell találnod a saját motivációdat,gondolj arra,hogy nem akarsz többet lenni az ügyeletes "duci"lány,igenis csinos leszel,és mindenki téged fog irigyelni,és azon tépelődik majd,hogy vajon ,hogy csináltad.

Sok lemondással ár,de az okkal nagyobb örömet ad,hogy beleférsz egy 34-36-os ruhába vagy miniszoknyába,mint az a csoki vagy édesség.

Hidd el nekem,71 kilóról,49 kilóra fogytam,és 4 éve tartom.

2015. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Huuu gratulálok!:)

Köszönöm szépen!

Akkor hagyam el a guggolást meg a felüléseket?Vagy a gyakorlatok mellet csinálhatom ?

2015. jan. 27. 15:52
 3/3 anonim válasza:

Köszönöm szépen.

A felülés az mehet minden nap,de a guggolást nem Javaslom,mert a zsír alá izom épül,és vastagabb lesz a combod.

Inkább keress valamilyen jó kis zsírégető edést a youtubon vannak lehetőségek,azt told végig,ha jön a jó idő meg menj futni. Guggolni meg ráérsz ha lepucoltad a zsírt magadról.

Pl régen Rubint Rékát csináltan,na ő rengeteget guggol,és kitörések,na olyan vastag combom lett tőle,hogy buzogány lábaim voltak,úgyhogy azóta ezt mellőzöm,és ha guggolok is akkor súlyzóval,mert úgy fenékre hat inkább a gyakorlat:-)

2015. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!