Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak szobabiciklizessel es...

Csak szobabiciklizessel es kicsi erositovel letudok fogyni 5-10 kilot? Fogyok majd mindenhonnan?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
És egy kis diétával...
2015. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az étkezésre is muszáj odafigyelni. Az a legfontosabb.
2015. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia.

Le tudsz fogyni akar tobbet is.En ket evvel csak biciklizessel fogytam le majd 20 kilot,es semmi dietat nem csinaltam,igaz nagy ero kellett hozza h minden nap rauljek es tekerjek de megtettem altalaban 26 km-t bicikliztem naponta,de ezt ugy vedd h nem folyamatosan meg meg altam h a labam lerazzam mint ahogy a kinti biciklizest is csinalja az ember.Az a legjobb ha tudsz a szobabiciklin nehezsegi fokozatot allitani mintha lenbe elotted emelkedo vagy lejto,de elhanyagolhato csak figyelj oda hohy ha raulsz intenziven tekerd.Inni sok vizet ha teheted.En akkor szoktam le a mindenfele cukros uditokrol es vettem vidszabb az edessegbol es a mindenfele ragcsalnivalokbol.Etrendet nem valtottam mivel a szervezetnek szuksege van ugyanugy szenhidratra es zsirra is mint ahogy a feherjere csak kissebb mertekben.amire ofafigyeltem hogy kevesebbet egyek mint elotte.Na szoval ezt ugy ertsd hogy csak akkor ettem mikor ereztem hogy ehes vagyok es csak addig ettem mig az ehseg erzetem elmult.Ez akar lehetett napi 4x is de mindig csak joval kevesebbet mint azt addig megszoktam.Rengeteget ittam vizet.Naprol napra jobban es jobban ereztem magam es nem voltam mar faradekony es minden egyes biciklizes utan sokkal tobb energiam lett.A fogyas nagyon hamar beindult es amikor mar visszajelzest kaptam az emberektol akkor viszont mar onbizalmam is volt.Ami a legfontosabb h rettento nagy akaratero kell hogy minden nap raulj es tekerd es h minden nap tobbet es tobbet teljesits.Sok sikert hozza.

2015. jan. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam nézni egy filmet közben:)
2015. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!