Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy vékony...

Mit tegyek, hogy vékony combom legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon vastag,hájas combjaim vannak,a legtöbb fölösleg ide rakódik le:S A hasam is lapos,a fenekem is úgy ahogy jó,de a combom vmi iszonyat ronda.A legvastagabb részénél 60 cm.Sajnos a térdem fölött oldalt is van ilyen "kiugró" rész,meg a térdemnél belül is jó vastag.Vékony combokat akarok mindenáron!Mit egyek,igyak,tornázzak?
2010. febr. 9. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Oké!

Ha ezt a mintát betartod,

lemegy a háj, meglátod!


Alap:

1. Napi bevitt kalória :1100-1200 kalória.

2. Sok zöldség, bármilyen az étel felét szolgálja!

3. Gyümölcs napi 3-6 szor, többféle (kiv. szőlő banán, ezekből keveset)

4. 18 óra után ne egyél!


A legfontosabb! Ha jön a tavasz (március) menj kocogni, futni! Vagy konditeremben futópad-bicikli!!!

Ez a legjobb combformáló!


Én is régebben voltam vastagcombú (56-57cm)(160/56kg) és két hónap egészséges étrenddel és minden másnap 40-50 perc futással lefogytam és szálkásodtam, tökéletes alakom lett! (160cm/ 47 kg és comb 49cm)!!!


Igaz akkor 17 voltam és nagyon sokat nassoltam:(((

Most azért azóta már odafigyelek!

És ma 25 éves 162/51 kiló és comb 51cm körül van.

És mindig futok heti egyszer tavasztól-őszig. Most sajnos nem, el is trottyosodtam:((


Amit tüntess el és kerülj: cukrot tartalmazó, zsíros kaják, és fehér kenyér és pékáruk!


Cukor helyett: édesítő (nem aspartam!!)v. fruktóz, v. méz (kevés).


Sok sikert!

2010. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%
Aszpartám ugyan miért ne? Még mindig hisztek a szenzációhajhász híreknek, de nem jártok utána semminek..
2010. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!