Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy cseréljem le az alap...

Hogy cseréljem le az alap élelmiszereket egészségesre?

Figyelt kérdés

napraforgó olaj helyett olivaolaj, kókuszolaj

Liszt helyett? Teljes kiőrlésű rozsliszt jó?

cukor helyett? milyen édesítőszert tudtok, ami jó? vagy mit használjak? Most vettem finomítatlan barna nádcukrot, de mindenhol mást olvasok róla :(



2015. febr. 1. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Stevia vagy xilit (nyirfacukor). Az utobbinak nincs utoize en azert szeretem. Glikemias indexe is nagyon alacsony. Liszt helyett teljes kiorlesu liszt tokeltes, de kenyerbol mertekkel egyel es inkabb csak reggelire. Maglisztek jok meg pl mandulaliszt, ezek inkabb edes dolgokhoz . Koretnek feher rizs helyett barnarizs, couscous, bulgur, hajdina . Krumpli helyett edesburgonya. Cukrozott gabonapelyhek helyett zabpehely pl zabkasanak megfozve. Gyumolcsjoghurt helyett natur joghurt es abba rakj friss gyumolcsoket vagy turmixold ossze. Gyumolcslevek es cukros uditok helyett tea esetleg smoothie.
2015. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak kókuszolaj. Az olivaolaj hideg fogyasztásra van nem sütésre.
2015. febr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

a finomítatlan barna nádcukorról mi a véleményetek? Már megvettem, és nem akarom nem elhasználni :(

2015. febr. 2. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!