Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti is éreztétek már így magatok?

Ti is éreztétek már így magatok?

Figyelt kérdés
Nem is nagyon akartam de most jól bele jöttem a fogyozásba 107kg-rol fogytam eddig 94-re meg a derekam is fogyot 119cm-ről 109cm-re és sok ruhám újra jó rám de ennek ellenére úgy érzem mintha sokal dagatabb lennék mint rég és ettől a gondolatol nem tudok szabadulni miért lehet ez vagy ti is jártatok hasonló képen 18/f
2015. febr. 1. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, én 95-rol fogytam le 63 kg-ra, amit szépen tartok is, de régen nem éreztem ilyen dagadtnak magam... Akkor úgy voltam vele, hogy igen, van rajtam felesleg, de eloszlik rajtam és nem olyan vészes, most pedig tök dagadtnak érzem magam, és annak is látom magam a tükörben, csak olyankor jövök rá, hogy nincs így, amikor fényképen látom magam. Nem tudom mi lehet az oka, annak hogy így érzünk :/
2015. febr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy én is fiú vagyok, és most 19 éves, mikor lefogytam, akkor épphogy 17 lettem, de azóta is folyton dagadtnak érzem magam. Csak ritkán nem.
2015. febr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen én is éreztem hasonlóan magam.Mikor lefogytam 25 kilót és már nem volt egy normális nadrágom se,mert mind leesett rólam akkor elmentem egy farmer üzletbe és nálam jóval nagyobb méretű nadrágokat vittem be a próbafülkébe.Vagy 3-szor nagyobb volt a méret nálam,és többször ki be mászkáltam mindig új nadrágot keresve,mire az eladó látva,hogy mit bénázok segített kiválasztani a megfelelő méretet.Elmeséltem neki,hogy lefogytam,és olyan kövérnek látom még mindig magam,mire azt mondta,nekem testkép zavarom van,és az ilyen elfordul fogyáskor,de hízáskor is.Az agyunk még nem állt át és még mindig a nagy méreteket vetíti ki a gondolatunkba.Nálam eltartott egy ideig mire megszoktam a méreteimet,de aztán amikor terhes lettem és visszahíztam,akkor meg fordítva éreztem,tehát vékonyabbnak éreztem magam mint amilyen voltam,és a fotókat látva döbbentem rá,hogy jesszus mekkorára híztam.Érdekes,mert a tükörben nem láttam magam olyan nagyon kövérnek.Most ismét le akarok fogyni,kiváncsi leszek ,hogy megint lesz-e ilyen érzetem,bár ott tartanék már.:-)
2015. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár én nem fogytam olyan sokat, és amikor fogytam azonnal észrevettem (mások is), hogy mennyivel vékonyabb vagyok, és sokkal jobban éreztem magam. Most vagyok 170/68, és még sokat kéne fogynom, de sokszor vékonynak látom magam, és, ha magamra nézek, tetszik, viszont, sokszor előfordul, hogy tükörbe nézek és olyan érzésem lesz, hogy soha többé nem akarok enni, mert mennyire undorító, amit látok. Nagyon változó.
2015. febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!