Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A virsli hízlal?

A virsli hízlal?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 22:20
1 2
 1/18 anonim válasza:
59%
nem hiszem...:)
2010. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem igazán hízlal, a valódi húsokhoz képest pláne nem. Hús alig van benne, bőrke,zúzalék, színezékek és állományjavítók annál inkább.
2010. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Nézd már meg a csomagolásán bármelyiknek, hogy mennyi zsírt tartalmaz! Egy 5 db-os csomag az ember egész napi zsírszükségletét fedezi, és akkor még nem is ettél semmit. Pont, mint 10 deka parizer. Ha sovány felvágottat akarsz, akkor gépsonkát kell venni, abból is baromfit, pulykát vagy csirkét.
2010. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem eszed meg, akkor nem.
2010. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Én imádom van hogy hatot is megeszek belőle, nem hizlaló!
2010. febr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Attó függ mennyir hízlal, hogy mivel eszed.

Marha egészségtelen!

2010. febr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Elvileg nem ha nem eszel hozzá kenyeret. az Atkins diétában is lehet enni bármikor mivel nincsen benne szénhidrát ami hízlalna így ha magában eszed akkor nem hízlal :)
2010. febr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem hízlal, a zsír ellenére sem. CSak a kenyér hízlal, amit hozzá eszel. Viszont ki tudja, mi van benne.

Hülyeség amit írtak, hogy kevésbé hízlal, mint a többi hús. A többi hús sem hízlal, persze normális mértékben (1-2 szelet), legjobb a hal és a csirke. Viszont erre is igaz, hogy nem lehet hozzá kenyeret, rizst, krumplit, tésztát enni. Csak salátát vagy zöldséget.

2010. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ha nem túl sokat eszel akkor semmi gond. én általában egyszerre kettőt szoktam enni sok salátával zöldséggel. laktat is és nem is hízok tőle.
2010. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem hizlal, ha kenyér nélkül eszed.

Én általában ha vacsorára eszem, akkor már csak mustár/ketchup jöhet hozzá, s kenyér nélkül eszem. (Reggelire kenyérrel)

2010. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!