Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani hatásos 1...

Tudnátok mondani hatásos 1 hónapos diétákat? 13 éves vagyok 157 cm és 52 kg. Nagyon vastag a csontozatom és sok rajtam az izom.

Figyelt kérdés

Heti 3x 2,5 órát edzek+heti 1x úszok és heti 3x van tesi óránk. Szóval 1 héten 11,5 órát edzéssel töltök.A testzsírszázalékom normális és nem eszek összevissza.De még is szeretnék 2-3 kilót leadni körülbelül 1 hónap alatt.

Versenyszerűen sportolok,fitneszezek.Mit csináljak,miket egyek???



#fogyás #sport #1hónapos diéta
2015. febr. 8. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

én örülnék neki, ha izmos lennék és a testzsírom is normál lenne... ne a kg-ot nézd

én pl alig tudok izmot szedni magamra...

2015. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A számok, azok csak számok, az összhang a lényeg, ahogy kinézel. Teljesen tökéletes a súlyod, főleg, hogy még csak 13 éves tini vagy, még nagyon sokat fogysz fejlődni, ezért teljesen fölösleges diétáznod, főleg, hogy normálisan edzel és eszel.

Tudod, a pasik jobban szeretik az izmos combokat, mint a zsírosat! Szóval teljesen jó ez így ahogy van.

2015. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Az egy hónapos diéták egyenes utak a jó-jó jelenséghez, rosszabbul fogsz kinézni, az egészségedet is ronthatja.


2. 13 évesen bőven fejlődésben vagy, így bármilyen közepesen nagy változás árthat.


3. Ennyi mozgással az izom miatt vagy saját mércéd szerint túl nehéz, valójában nincs mit leadnod.


4. Testzsírszázalékod normális, vagyis lényegében csak izomból fogyhatnál.


5. Ha csökkented a testzsírodat, leáll a nemi érésed, növekedésed is belassul.

2015. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!