Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg?

Miért nem érti meg?

Figyelt kérdés
Fogyokurazom ,nem eszek liszet rizsát,olajos dolgokat,étkezési keményítőt,tésztákat. Hekyette sok sok zöldséget eszem pl:savanyú káposzta,saláta,stb. Anyám egy nagycsomoszor vitázik velem mert nem akarok liszet enni. Azt mondja örült vagyok es szichologushoz fog vinni,es megtiltotta mamámnak h vegyen nekem zöldséget es egyeb egészséges ételt. Mit tegyek h megértse? Es ha nem vesznek tenyleg olyan étlet ami kell nekem akkor mi tévő legyek? Sorstársak és aki csak tud segítsen! Fiu/15/178/89

2015. febr. 9. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a sorstársad,de szerintem ebbe egy másik felnőttet bevonhatnál,tán ha anyud megérti.Ha a 89 kg nem izom formájában van rajtad,jól teszed,hogy odafigyelsz,mit eszel.Mondjuk van mandula liszt,kókusz liszt,stb.
2015. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem tanulj meg helyesen írni...
2015. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem írás kritikát kértem. :D és a mérleg szerint 20% testzzírom van. És zöldséget eszem sokat és így kijön a napi 1200 kalória. De nem ehetek meg semmi. Es sokkal jobban érzem magam mint elotte. :D a csontozatom is eros. De attol miert ne lehetnek normal alkatú?! :D azt mondjak(anya,mama) h ugysem fogyok le mert a csontozatom kover. De én ezt nem hiszem es nem tudnak megtörni. Egyszeruen nem tamogatnak. De én véghez viszem a tervem. Ez az egyik álmom. Ha nem vesznek zöldségeket nekem akkor eszek egynap egy péksutit és akkor is lefogyok!!!
2015. febr. 9. 17:53
 4/18 anonim ***** válasza:

Igaza van anyukádnak.

Az nem egészséges, ha semmi mást nem eszel, csak zöldséget.

Eleve nagyon keveset eszel. Ez nagyon kevés főleg egy fejlődő szervezetnek.

Egyél kiegyensúlyozottan, mindenfélét, megfelelő arányban, megfelelő mennyiségben.

Adataidból ítélve nincs is rajtad annyi felesleg, hogy így sanyargatni kéne magadat.

2015. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Jo akkor leirom a mai menüm :)


Reggeli : Főtt tojás,2 szelet sonka, 200g főt lencse

Ebéd: Virsli,spenót főzelék

Vacsora: Joghurt, 2 szelet sonka,2 szelet tarja,savanyú káposzta,1 szelet sovány sajt.

Emellet: 1 alma,citromos víz mézzel.


Tegnapi :

Reggeli: Cékla,sonka,sajt

Ebed: Húsleves tészta nélkül

Vacsora: 1,5 szelet hús,párszem krumplival

Melette : Citromos víz, 5 dkg dio

2015. febr. 9. 18:02
 6/18 anonim ***** válasza:
5: Jó, amit ettél! De az 1200 kalória akkor is nagyon kevés, egy fejlődésben lévő fiúnak meg pláne kevés.
2015. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez szerintem egesz normalis étrend. 6+1 diéta alapján eszek. Melette c vitamint szedek. Nem erzem amagm gyengének csak jobban, és nem is sanyargatom magam mert nem vagyok éhes sem.
2015. febr. 9. 18:03
 8/18 A kérdező kommentje:
3 hétig 2500 ról 1950 lett. Nem fogytam semmit. Egy hete eszek 1200 korul már látszik. Tobb energiám van mint elotte :D oylan jol erzem magam egesznap pörgök ;) es heti 3 szor kondizok 2 órát es egyszer uszok meg szaunazok
2015. febr. 9. 18:05
 9/18 A kérdező kommentje:
[link] itt számoltam es heti 1 kilo fogyasahoz 1300 kalóriát javasolnak. Na én 100al eszem kevesebbet
2015. febr. 9. 18:10
 10/18 Osynho ***** válasza:

"ugysem fogyok le mert a csontozatom kover"


Ezen besírtam. :D

2015. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!