Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok? L

Túlsúlyos vagyok? L

Figyelt kérdés

163 cm és 56 kg

Tudom, hogy az összhatás a fontos, nem a számok de szerintetek mennyit kellene fogynom?



2015. febr. 10. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevés info..kép..?( arc nélkul persze)..
2015. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%
Istenem, minek használsz olyan szavakat, hogy túlsúlyos ilyen 56 kilókkal esküszöm szánalmasabb mintha tényleg kövér lennél és csak sírnál, de nem tennél érte (az számomra szánalmas és mondhatom, mert én is iyen vagyok kiskorom óta) de istenem szedd már össze magad tuti oltottál már le valakit vagy háta mögött röhögtél, hogy hehe ez milyen kövér..NA AZ KÖVÉR VOLT te meg nem vagy túlsúlyos és ne érezd megdicsérve magad ez nagyon szánalmas azt a 3-5 kg-ot ami neked van érted ha más akinek sokkal több van és helyedbe lehetne már rég leadta volna, ne sírjál.
2015. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 nem tudom miért kell ilyen degradálóan válaszolnod, egy egyszerű kérdést tettem fel, ha bármi gond van vele lapozz nyugodtan tovább

Másrészt meg van az ismerőseim között 120 kg feletti ember is, egyáltalán semmi előítéletem nincs velük szemben. Mindenkinek saját magának kell tudnia, hogyan érzi jól magát a bőrében, ezért nem is szóltam meg soha senkit. A másik meg tényleg nem tudhatom mennyi munka van mögötte.

2015. febr. 10. 19:55
 4/8 Bogi214 válasza:
A test és magassàg idex alaplyàn 3kg-t kéne fogynod.De tök fölösleges gyötörni magad ilyen hülyégekkel.Én is kb ilyen magas vagyok és 75kg.Na az màr kövérség!!!
2015. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az az index egy gyökérség. A testzsír százalékot kell figyelembe venni.


[link]

2015. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ez életed legnagyobb gondja, akkor is alkattól függ: vékony csontozat esetén kicsit sok, egyébként meg normális.
2015. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kép (ruha nélkül persze)
2015. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A túlsúly kicsi lány nem itt kezdődik, hanem kb itt: [link]


Erős fogalom és testképzavarban szenvedhetsz, ha már azt, hiszed, hogy 56 kg ehhez a magassághoz túlsúly!!

Súlyod számok alapján TELJESEN NORMÁLIS!


Ha esetleg valamivel nem vagy megelégedve, akkor mozogj rendszeresen, és étkezz egészségesen! Ennyi! :)

2015. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!