Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek túlsúlyos vagyok?

Szerintetek túlsúlyos vagyok?

Figyelt kérdés
58 kg, 155 cm és 12 éves vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. szept. 20. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Van rajtad némi fölösleg, ami lehet adódhat a hormonális változásokból is. Diétázni ne diétázz semmiképp. Inkább figyelj oda, hogy ne igyál kólát, energiaitalt, egyéb cukros üdítőket. Kerüld a chipset, a mekis kaját, nem kell állandóan csokit enni. Kezdj el valamilyen sportot. Járj kézilabdázni, vagy táncolni. Mindegy csak valami rendszeres mozgás legyen az életedben. És akkor később nem lesz probléma.
2014. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nasik helyett egyél zöldséget vagy gyümölcsöt.
2014. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nasit ritkán eszek, inkább gyümölcsöket kajálok és szeptemberben elkezdetem a sportlövészetet, a suliba vagy vizet vagy cukormentes szörpöt viszek,ja és kössz a válaszokat
2014. szept. 20. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Szuper, mondjuk a sport lövészet, nem annyira mozgásos sport, inkább olyan kellene ahol mozogsz is pl labdajáték,
2014. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De lövészet után mindig van egy kissebb-nagyobb gimnasztika (fekvőtámasz, felülés meg stb
2014. szept. 20. 21:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és fiú vagyok
2014. szept. 20. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!