Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó? Véleményeket és...

Ez így jó? Véleményeket és javaslatokat! Bőv. Lent

Figyelt kérdés
166cm 60-59Kg. Ami a kalkulátorok szerint sok. 65 cm derekam, 87cm csípőm. Annyiszor próbáltam fogyni de 1 kilónál sose ment le több... Ha szerintetek sok légy szíves írjatok valami mozgást, diétát stb.!!!! Véleményeket és javaslatokat!!!!
2010. febr. 11. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ez hülyeség már boccs, én 165 van és a BMI kalkulátor szerint az ideális súlyba, még a 64 is belefér. Én 66 vagyok de ígyis normál kategóriába kerültem.. BMI szerint, nekem az 58 kiló lenne az ideális súly, azt próbálom most elérni, úgyhogy sztem a 65 cm-es derekadnak inkább örülj xD
2010. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tükröt kéne nézned, nem a kalkulátort.

Csökkentsd a kalóriákat az a lényeg. A mozgástól vajmi keveset fogsz fogyni, úgy nagyon nehéz. Egy ironman versenyen egy versenyző 1 kiló zsír energiáját fogyasztja el (4 km úszás+180km bringa+42km futás).

2010. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!