Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fussak naponta és...

Mennyit fussak naponta és milyen gyorsan, h ha a hasamról szeretném a zsírt elégetni? Felülések is jók erre a célra?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs helyi zsírégetés
2015. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy teszem fel a kérdést ,h zsírt szeretnék égetni, de a hasamról is menjen le. Nem probléma az ha máshol is csökkenne a zsír réteg.
2015. febr. 15. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor diétázol, és kocogsz. CSak akkor fog eltűnni a zsír, ha kevesebb zsírt viszel be, mint elégetsz. De ne vidd túlzásba, ne koplalj! Azt majd a genetikád dönti el mikor honnan, de idővel a hasadról is lemegy majd,ne aggódj.
2015. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbálnék én diétázni is, ki is bírnám, de fogalmam sincs ,h mit ehetek és mennyit. Most próbáltam diétázni, fogytam is, de gyanúm szerint izomból. Ezért próbálkoznék a futással.
2015. febr. 15. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Az étrend nélkül semmit sem érsz a futással. Mármint érsz, mert mozogsz, ami nagyon jó, de ha a célod akarod elérni akkor az étrend elengedhetetlen. Ha ez megvan, segít.

Olvasd el a Sárga Kapszulát például, hibádzik néhol, de a lényeg benne van ami neked elsősorban kell.

2015. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!