Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hogyan lehetséges? Már nem...

Ez hogyan lehetséges? Már nem értem magamat/a szervezetemet!

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban mindig sokat ettem viszonylag, és mégis, valahogy mindig ugyanannál a súlynál maradtam, sőt fogytam is. Csodálkoztam, mert tényleg sok volt az a ,,sok", nem csak egy saláta levéllel több, meg hasonló, hanem simán betoltam egészségtelen, olajos ételeket is, mégsem látszott. Tényleg vékony voltam, mindenki meg is jegyezte, hogy aggodalomra ad okot, hogy látszólag ,,jól" eszem, de nem látszik meg. Aztán most értem haza 1 hetes wellness pihenésről, és látom +2 kg! Igaz eszegettem rendesen, de volt nap, mikor étkezéseket hagytam ki (tudom nem helyes) és annyit ettem, hogy azt meg simán lemozogtam. Ugyanis rengeteget mozogtam ,úsztam órákat naponta, edzettem, sétáltunk a szabad levegőn, túráztunk stb. Nem értem mi történhetett mert a sportos napok ellenére tényleg érzem magamon, hogy szorít a legjobb farmerem, és kezd eltűnni a szép vékony formám. Tényleg nem ettem többet (talán csak rendszeresebben és nyugodtabban), és ráadásul ezelőtt nagyon hosszú ideig (kb 1,5 hónap) nem is tudtam mozogni szinte semmit (nemhogy ennyit) és most azt is bepótoltam. Szóval ez is teljesen logikátlannak tűnik. Az való igaz, hogy egy nagy stresszes időszakon vagyok túl, és most kicsit ellazultam, na de az étkezés terén nem volt változás. És mielőtt bárki letámadna, hogy terhes vagyok, arra elég kicsi esély van, mert most múlt el, a többit meg nem kötöm senki orrára...Azt hiszem holnap tényleg visszaveszek, és irány a konditerem is... Mert a mozgásigényem tényleg megvan és rám is fér.

Nem értem, hogy mi van velem, de elég kétségbeejtő (bár nagyobb bajom sose legyen tudom, csak lassan itt a tavasz és csinos akarok lenni).


2015. febr. 15. 21:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval a lényeg az, hogy mikor semmit nem mozogtam pl. vizsgaidőszak alatt, és csak ültem és tanultam, de étvágyam pedig volt nem is kicsit, még fogytam is, nem hogy híztam, erre meg, az elmúlt héten aktív életmódot folytattam, és nem is zabáltam, sőt, szerintem volt, hogy kevesebbet is vittem be mint azelőtt felkúszott rám 2 kg!
2015. febr. 15. 21:40
 2/5 A kérdező kommentje:
ÉS kérlek nem cs....tek le, mert ez a sokadig ilyen kérdés, meg, hogy ,,nagyon unatkozhatsz" stb, de kicsit meghökkentem...
2015. febr. 15. 21:43
 3/5 A kérdező kommentje:
nem=ne
2015. febr. 15. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció környékén tilos mérlegre állni, mert ilyenkor a szervezetünk vizet köt meg, és ez kilókban bizony meglátszik. Szerintem rajtad is víz ez a 2 kg, néhány nap, és lemegy, főleg ha visszatérsz a helyes étkezéshez és mozgáshoz.
2015. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 hét elteltével újra ugyanannál a súlynál voltam, mint előtte.:) Nem koplaltam, de ráedzettem, és most is folytatom, heti 5 edzést próbálom tartani. 173 centi 59 kiló vagyok, mások szerint picit vékony, de én szeretnék még innen-onnan lefaragni, tökéletesíteni, feszesedni főleg. Az a szerencsém, hogy én a napi 1800 kcal-os étrendtől még simán fogyok, mert elég sportos, mozgékony vagyok, aki mindenhova gyalog menne ráadásul.
2015. márc. 26. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!