Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Pontosan hogyan?

Lehetséges ez? Pontosan hogyan?

Figyelt kérdés

14 éves leszek nem soká, fiú vagyok amúgy. 160 centiméter vagyok és 63 kiló.. szerintem ez nem jó.. kb. 1 hónapja elkezdtem járni Kung-Fu edzésre mert szeretnék tanulni önvédelmet! Szeretnék fogyni is, de nem könnyű szerintem...

arra gondoltam, hogy ha minden egyes nap csinálok felülést meg fekvő támaszt... akkor azzal tudnék fogyni 1 fél év alatt? És ráadásul mennyit kéne csinálnom? Naponta mennyi?

Általában a suliban eszek 2 szendvicset, utána ebédet eszek, ha nincs főt kaja akkor szendvics. este fele is eszek, meg késő este is néha... általában 1 nap háromszor vagy négyszer eszek... sőt sajnos minden nap általában veszünk valami kis csokit.. pl. 3 kocka 1 tábla csokiból, vagy 6-7 nápolyi... szeretnék lefogyni 50-55 kilóra kb...

Akkor szerintem nem lennék már "dagi"

Most se neveznek annak, meg szerintem nem is vagyok az, de már ha így folytatom az leszek.

Szerintetek, hogy tudnám ezt elérni? Ne írjatok nagyon pénzes megoldásokat.. sajnos nem nagyon tehetik meg a szűleim az ilyen drága megoldásokat.. előre is köszöönöm :)



2015. febr. 12. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"de már ha így folytatom az leszek" --- na itt a megoldás kulcsa. Hagyd abba. Csoki, nápolyi, nasika, kólácska felejtős.

Az jó, ha jársz edzésre, ne hagyd abba.

2015. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A kóla az hízlal? o.o

nem is tudtam :D

És az ilyen gyakorlatokból mennyit ajánlanál? egy nap mennyi ideig csináljam?

2015. febr. 12. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne hizlalna egy cukros lötty?
2015. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az edzés az jó ötlet, mellette nem kell túlhajszolni a fekvőtámaszt, meg egyéb dolgokat.( mondjuk nem kell, hogy leszakadjon a kezed.) Csokit, cukros üccsiket elfelejteni, vagy ne napi rendszerességgel edd/idd őket. Ja és a főtt kaja jobb, mint a szendvics.
2015. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezek közül melyik az, ami legkevésbé hízlal?

Szendvics,pogácsa,kakaós csiga,pizzás csiga..


az iskolai büfébe nincs más választásom mint ilyeneket kell ennem. De melyik az, ami legkevésbé hízlal?

2015. febr. 14. 19:06
 6/7 anonim válasza:

13 éves lány vok és eszt azért irom meg h tud tom mien ha le akarsz adni mert soknak érzed énis vok vele sokszor igy.

1.

Le a csokikal,nasikal,

2.

Semmi szénsavas üditö mint pld kola,fanta

3.

Ne hagyd abba a mozgást

4.

Figyelj oda picit h mit mivel eszel mert ezsem mindegy azé

5.

Reggel egyél regelit és este kb 6-7 után ne egyél mert a szervezet nem u dolgoza fel a dolgokat mint am

6.

Ha tuc és akarsz menny futni, ha van kutyád vele

Am sztem ez a suly ehez a magasághoz egész jo

Ha van kérdésed ako irj és válaszolok ha tok remélem segitetem

2015. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

elkezdtem gyúrni és háát az izom is nőtt :DD

2015. júl. 5. 19:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!