Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap megyek Tesco-ba,...

Holnap megyek Tesco-ba, mondanátok pár fogyókúrás terméket amit ott lehet kapni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ásványvíz, gyümölcsök, zöldségek, teljes kiőrlésű kenyér, hal, fehér húsok. Elég? :-)
2010. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
ez vicc, ugye...?
2010. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen : ) halat sajnos nem szeretem :( sokan mondják,hogy az omega miatt kellene, de egyszerűen nem megy. Amúgy pont most beszélgettünk a teljes kiörlésű kenyérről, és nem tudom,hogy milyet vegyek? Mert azthiszem van belőle csomagolt kiadás, vagy vegyek onnan a sima házikenyerek melletti kilós kenyérből? ( a cimkére gondolom rá van írva, hogy teljes kiörlésű) az a baj, hogy még sose figyeltem a kenyereket , soha nem tudom ,hogy melyik a teljes kiörlésű :D jó béna vagyok hehe
2010. febr. 11. 21:05
 4/15 A kérdező kommentje:
mi a probléma a kérdéssel? Egyszerűen csak nem szeretnék rossz dolgot betenni a kosárba, meg össze vissza bepakolni minden mocskot, hanem tudatosan megvenni a cuccokat, gondoltam akad itt olyan , aki tud segíteni
2010. febr. 11. 21:06
 5/15 anonim ***** válasza:
ne a teszkóban vegyél teljes kiörléső kenyeret,mert egy nagy kamu:( átfestik barnára:S ugyanúgy fehérisztből készül a barnakenyér,meg ilyenek:S
2010. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az igazi teljes kiőrlésű kenyér sötétbarna vagy fekete. Amit a fehér kenyér mellől lehet leemelni a polcról, abban van "némi" teljes kiőrlésű liszt is, de a java fehérliszt marad.
2010. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

még sosem vásároltál a tesco-ban hogy ilyet kérdezel?

ott csak "mocsok" van, tudhatnád. ha normális ehető kaját akarsz venni, hááát, ne oda menj.

2010. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pedig én kenyeret pont, hogy a Tesco-ban szoktam venni. Mert ott volt (eddig) elfogadható árban a kedvenc kenyerem. Kb. akkora, mint egy tégla, szeletelt, nagyon tömör, fél kiló és szinte fekete. Nem tudom mi a neve, ilyen savanykás íze van. De sajnos már nem árulják. Gondolom nem sokan vették. Árban kb. annyi volt, mint bármelyik félkilós szeletelt kenyér, csak ez ugye sokkal kisebb, súlyra azonos, és egészségesebb.
2010. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Sparban még van, mi ott szoktuk venni. Vollkorn brot a neve, azt hiszem.
2010. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nálunk (Szeged) még van a Tescoban, 159 Ft/fél kg. és az tényleg nagyon jó!
2010. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!