Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem mennek le a kilók,...

Miért nem mennek le a kilók, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja fogyókúrázom, teljes életmódváltással, szinte minden napra igyekszem beiktatni valami mozgást, de a 2 naponta biciklizés mindig megvan. Nem eszünk hízlaló ételeket és elhagytam az édességet is. Ami furcsa nekem, hogy látom a testemen mennyit karcsúsodott, eltűnt a hasam, pedig volt ám (1 éves a kisfiam), a nadrágjaim kezdenek lógni, de kilóban már 2 hete semmi változás. Mitől lehet? Megindul majd?
2010. febr. 12. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hasonló cipőben járok, mint te, s én is ugyanígy kétségbe estem. Ha edzel is mellette és életmódváltást vittél végbe, akkor nem biztos, hogy kilókban is mérhető a fogyás. Sokszor csak centikben. De ha már beleférsz a régi nadrágjaidba, az már egy jó jel.


Nekem például nemhogy lefelé mennek a kilók, hanem hol emelkednek, hol meg stagnálnak. De szerintem ha már látszik az eredmény, akkor lassan majd elindulnak a kilók is lefelé.


Kitartást!

2010. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kit érdekelnek a kilók??? A tükör a viszonyítási pont!!! Az izom súlya 3-4-szerese a zsírénak!!! Ha szedtél fel egy kis izmot, az miért baj?

Egyébként nem tudom mit értesz fogyókúrán...és hogyan táplálkozol... Hányszor, mikor és mit eszel... Nem fogyókúrázni kell, hanem egy életen át helyesen táplálkozni... akkor soha nem lesz többé gond a súlyoddal.

2010. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A sporttól az izmok elkezdték feltölteni az glikogén-raktáraikat, ami több vizet köt be. Ez némi növekedéssel jár. Ettől a zsírod még csökkenhet. Legalább fittebbnek nézel ki.
2010. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Sőt...inkább fölfelé jönnek a kilók:S
2010. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!
2010. febr. 12. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Amióta ednzeni járok, rajtam is lóg a gatya, és mégsem mutat kevesebb a mérleg. Pont azért, amit már leírtak. Az izom nehezebb, mint a zsír, viszont térfogatra kisebb. Én már csak a tükröt nézem, meg a ruháimat.
2010. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne a mérlegen látható számot nézd, hanem azt, amit a tükörben látsz, és amit tapasztalsz!

24/L

2010. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet ha inkább leméred magad cm-ben,csípő,comb,derék stb. így jobban tudod követni fogyásod:)
2010. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!