Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tehetnek a folytonos...

Hogyan tehetnek a folytonos ehsegem ellen? Nagyon ketsegbe vagyok esve.14/l

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok.Fogyni szeretnek..(75 kg vagyok,167cm.)A fogyas menne is csak az a gond, hogy folyton ram tor az ehseg...Hiaba ebedeltem egy masfel ora mulva ramtor az ehseg megint es ennem kell valamit(nem sokat,csak kicsit)Ti mit tanacsoltok,mivel tehetnek ezellen?Hogyan kontrollalhatnam ezt?Kerlek segitsetek!

2015. febr. 19. 19:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Es melyek azok az eteleket amiket nyugodtan fogyaszthatok barmilyen mennyisegben?
2015. febr. 20. 12:28
 12/13 angelside ***** válasza:

Minden ételt nyugodtan fogyassz, de bármilyen mennyiségben semmit sem fogyaszthatsz (még vizet sem!). :)


Mint írtam, szénhidrát tekintetében alacsony, vagy közepes glikémiás indexel rendelkező ételek után keress. Google a barátod!


Az olajokat, zsírokat meg ne vidd túlzásba, sőt inkább kerüld, így is vinni fogsz be eleget.

2015. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
több mozgás ennyi kell neked
2015. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!