Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajántanátok?...

Milyen fogyókúrát ajántanátok? Nem tudom mi lenne a jó.

Figyelt kérdés

71 kg és 169 cm magas vagyok ésaz utóbbi időben felszedtem 8 "felesleges" kilót és nagyon zavar :S Edzés mellé milyen diétát /fogyókúrát tudnátok ajánlani az eltűntetéséhez?

A válaszokat előre is köszi!


2010. febr. 12. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ilyen magas vagyok, három hónapja kezdtem súlykontrollozni, lement 6 kiló (75-ről indultam). De én nem edzek, úgyhogy neked gyorsabban is sikerülhet megszabadulnod a feleslegtől.
2010. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Súlykontrollozni?az mit takar pontosan?
2010. febr. 12. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 163 cm vagyok, 75 voltam de lefogytam 67 kilóra (két hónap alatt) ezzel a diétával:

reggelire egy szendvicset, ebédre vimlyen főtt ételt, délután gyümölcsöt vagy jughurtot, vacsorára egy bögre tejet

nekem bevált:)

2010. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A súlykontroll Béres Alexandra nevéhez fűződik, és nem diétát, hanem életmódváltoztatást takar. Az élelmiszereket 3 csoportba sorolja, és megszabja, hogy ahhoz, hogy csökkenjen a súlyod, mit ehetsz és mit nem. Azon belül már szabadon lehet variálni.

Ez persze csak nagyon zanzásított változata, amit leírtam, de a honlapján (www.beresalexandra.hu) megtalálod, hogy mi a lényege, mi alapján csoportosítja az ételeket, milyen más "szabályokat" kell betartanod, és mi van akkor, ha mégis bebűnözöl egy szelet sütivel stb.

Én nem nagyon vagyok szigorú magahoz, néha belecsippentek olyanba is, amibe nem kellene, mégis haladok, bár épp most kicsit egy helyben áll a súlyom, de nem adom fel.

Jobbnak tartom, mint az ún. diétákat, mert nem sanyargatod magad, nem írja elő napra pontosan, hogy miket egyél, lehetsz kreatív.

Ha belekezdesz, és társra vágysz, nyugodtan írj privit.

2010. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!