Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek este ha nagyon éhes...

Mit egyek este ha nagyon éhes vagyok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 20:24
 1/8 anonim válasza:
sztem ennivalot :p :D almát
2015. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Káposztát, céklát, szóval rostban gazdag, kalóriában szegény valamit.
2015. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A reggeli a legfontosabb és akkor kéne egy jó kiadósat enni hisz ez ad energiát egész napra és ezt a nap folyamán könnyedén le is mozogja az ember.Aztán ebéd mindenképp főtt étel és vacsit kéne könnyedén venni.Ez lenne a normális,persze nem könnyű betartani.Ezt csak azért írtam le mert ha ezt betartanák sokan akkor kevésbé jönne rájuk az éhség éjszaka.Na de a kérdésre válaszolva azt mondanám hogy egy sali husival,akár egy tál leves is elég lehet ilyenkor.Amúgy az emberek nagy része van hogy nem is éhes hanem szomjas.Érdemes meginni egy pohár innivalót is ,mert valamennyire telít.A folyadék amúgy is fontos.Almát nem feltétlen ajánlanám,mert sokszor csak még éhesebb tőle az ember.Ami szerintem nem rossz az a tuc keksz.Ha éhes vagyok és megbontok egy csomag ilyen kekszet és általában elég szokott lenni.És most lehetne azzal jönni hogy nem egészséges vagy hizlal de hülyeség.Semmi baja nem lesz senkinek ha néha este mikor rátör az éhség megeszik fél vagy egy csomag ilyen kekszet.
2015. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Főtt tojást.
2015. febr. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eleget eszel napközben? Mert ha kiéhezek, akkor semmivel nem tudom csillapítani az étvágyam.


Fehérje és szénhidrát is legyen benne. Azt nem írtad, hogy fogyózol-e és ha igen, akkor hogyan...

Soha nem ennék vacsorára gyümölcsöt és zöldségeket sem rágcsálnék.

Tojást eszem, sonkát és kevés kenyeret és láss csodát nem vagyok kövér! :)

2015. febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
egy alma, körte.
2015. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok. TÚRÓ és COTTAGE CHEESE tökéletes vacsi. Eltelít és sok benne a fehérje.
2015. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2 szelet Abonett kenyér,2-2 szelet Sonka,Vaj,Egy kis paprika.:) És még egészéges is!!!!
2015. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!