Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden péntek este elcseszem az étrendem? Ma is áhh, annyira kívántam az édességet és annyira éhes voltam, próbáltam gyümölcsöket enni, de annyit ettem azokból is, hogy áhhh nem fogok így fogyni az biztos?

Figyelt kérdés

reggeli 20dkg túró 2 almával

tízórai 1db alma

ebéd rakott zöldbab(egy kocka)

vacsora lecsós máj(3db nagyobb máj)

és sajnos este fél7kor 4db narancs 1db alma

Próbálom kiiktatni a gyümölcsöket, de annyira éhes vagyok

már mikor jöttem haza a buszon, akkor is szédültem, olyan éhes voltam


2014. okt. 17. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy éhes voltál, egyél rendesebben, többet...

Én nem aggódnék ennyi gyümölcs mellett sem, már ami a fogyást illeti, hisz így is bőven kalóriadeficitben lehetsz... De bevallom, lövésem nincs, hány kalória egy máj (s egyáltalán, milyen állat mekkora mája :)), ez csak tipp.

2014. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem pénteken cseszed el, hanem amikor ilyen hülyeségeknek bedőlsz. A szervezetnek szüksége van mindenre.
2014. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell a gyümölcsöket kiiktatni!!

Az emberi szervezetnek mindenre szüksége van. Igen, még az édességre is. Mértékkel persze.


Inkább mértéket próbálj meg tartani, mint kampányszerűen valami diétát, amit úgyis csak megszegni lehet. (De amúgy őrület és felesleges is.)

2014. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcs fogyókúra alatt.? főleg este. Meg minek eszed túróval hogy még nagyobb felfordulást csinálj a gyomrodba. A gyümölcs meg a tejtermék ezek nem kompatibilisek egymással egy nagy savas emészthetetlen maszlag lesz belőle, utána meg éhes vagy.

Az szép lenne ha ilyeneket ennék nyár előtt szálkásításkor amikor főleg a zsírvesztés és az izom megtartás a cél. Túró meg nem reggel hanem este. Gyümölcs meg max 1 db zöldalma és kifújt.

Ha konkrétan a zsírvesztés a cél 1db gyümölcsöt sem teszek a számba. Csirke, zöldség hegyek, barnarizs, t.k. kenyér, durum tészta, lenmagolaj, multivitamin, tejsavó fehérje turmix és kalória mínusz meg persze súlyzós edzés plusz aerob (szobabicaj heti 3-4x 60 perc)


Ha fogyni akarsz és főleg jól ami azt jelenti hogy főleg zsírból és keveset izomból, ezt meg kell tervezni. Először agyban eldöntöd mi a célod. Mennyit akarsz fogyni és mennyi idő alatt. Aztán megtervezed az étrended meg az edzést és betartod. Utána már rutinszerűen fog menni az egész. Közben kontrollálod magad és ha kell változtatsz az étrenden vagy az edzésen.

javaslom néz utána "szálkásító étrend" ezzel célba érsz meg heti 3 kemény edzéssel. Tegyél rendet.

2014. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!