Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy ha csak...

Azt hallottam, hogy ha csak este eszek (sokat), akkor nem leszek napközben éhes és a szervezetem az elraktározott zsírt bontja le? Igaz ez? 17/L

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem. Ha este eszel sokat, akkor egyrészt a pihenésed rovására megy, másrészt refluxot kaphatsz, harmadrészt meg a szervezeted eleve raktározásra lesz beállva. A szervezeted a zsírodat csak akkor bontja, ha nincs elérhető fehérjeforrása. Vagyis ha koplalsz, akkor először az izmaidat kezdi bontani. A zsírodat úgy tudod leadni, hogy egyrészt 3-4 óránként eszel keveset, és a megfelelő dolgokat, aztán testmozgást végzel, ahol használod az izmaidat. Így a szervezetednek eszébe nem jut őket lebontani, és akkor hozzányúl a zsírtartalékhoz
2012. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%

Igen, ez kétes..


Azt hallottad, nem lenne legegyszerűbb kipróbálni, és akkor látnád hogy ez nem így van? Ettől pont beteg nem leszel, 90 napos diétákra nem mondanám, hogy próbáld ki és tapasztald meg.. az veszélyes.


Kevés szénhidrátot, tejet kéne enni, és akkor állandóan a saját zsírodat bontaná a tested, mert szinten lenne a vércukor szinted, inzulin szinted. Kevés ch, sok hús, zöldség!

2012. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!