Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnet tudom h mennyi kaloriat...

Honnet tudom h mennyi kaloriat v szenhidratot kell ennem ahhoz hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

160cm vok es 65 kg. 10 kg maradt rajtam a szules utan.

Egesz eletemben fogyokurazam nem is hiztam tarottam a sulyom 55 kg voltam.A szules ota nem mennek le a kilok.Probaltam a ketogen dietat 20 g ch ettem kb es 4 ho alatt meg hiztam is minthogy fogytam volna.Itthon vagyok a kicsivel uh sokat nem mozgok.

koszi a valaszokat


2015. febr. 20. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
20g ch, és a többi milyen arányban oszlott?
2015. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tobbit nem szamoltam de sok zoldseget ettem husokat, semmi gyumolcs es egy honapig a tejtermeket is melloztem.
2015. febr. 20. 21:24
 3/4 Osynho ***** válasza:
Ha kalóriapluszban voltál, akkor mindegy, hogy fehérjéből vagy zsírból vitted be a többletet, persze, hogy híztál. :)
2015. febr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapból kb 1600kalóriára van szüksége a szervezetnek.Ha egész nap fekszel,akkor is.A neten meg tudod nézni hogy megyik sport mennyi kalóriát éget el.

Kevesebb legyen a bevitel mint a felhasználás,akkor fogyni fogsz.Kis számolgatás után már tudni fogod!Sok sikert!

2015. febr. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!