Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Orvosi kezelések miatt szteroi...

Orvosi kezelések miatt szteroidot szedtem. Meghíztam arcra és kézre. Szeretnék lefogyni a többi helyről elfogytam. De innét nem tudtam. Kéne egy ötlet vagy javaslat hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy ez a nagy mennyiségű szteroid étvágyat csinált és ugye meg is hizlalt. Szóval az ember csak akkor kezd el hízni arcra és kézre ha már minden máshol "megtelt" szóval tele van a hasam zsírral. Nos nekem nem volt ez a helyzet. De elkezdtem hízni arcra és kézre. A szteroid kezelésnek vége. Hasról le tudtam fogyni soha nem voltam a kövér. A lényeg hogy kézről és arcról azt hittem hogy majd eltűnik, de nem tűnt el :( onnét hogy lehet eltüntetni? Jelenleg 103 kiló vagyok de mellé 198 centi. Puffadt a kezem meg az arcom... De csak az.
2015. febr. 21. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A szteroid víz-viszatartást is eredményez, úgyhogy a duzzadás nem feltétlenül zsírtól van, hanem hidratáltabbak a szövetek. A szteroidok telje kiürülése a szervezetből nagyon hosszú idő, akár egy év is eltelhet.
2015. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem híztál, hanem puffadtál. Az más.
2015. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a "szteroid"... jó lenne tudni milyen szteroid
2015. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Néha tényleg érzem hogy feszül a kezem, és hogy vizes, mert izzad.


A kezelés nyáron volt. Arc ideg bénulás miatt. Medrol tablettát szedtem azt hiszem napi 4x32 mg ot. Majd folyamatosan csökkentve az adagot hetenként felezve azt. 4x1 mg/ nap/ hét nél abba hagytam.


Az arcom amúgy rendbe jött

2015. febr. 22. 02:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!