Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy mennyit fogyhatok egy...

Igy mennyit fogyhatok egy héten? Többi lent

Figyelt kérdés
heti 5x tesi ora. naponta max 1000kcal. igy mennyit fogyhatok egy heten?? 5kg-ot szeretnek fogyni .19/L
2015. febr. 21. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány centi és hány kiló vagy??

Nem vagyunk jósok, de heti 1 kiló max(!) fogyással érdemes számolni. Ha annál többet fogysz, akkor sanszos, hogy nem csak zsírt vesztesz.

A napi max. 1000 kalória meg nagyon kevés.

2015. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
179cm 65kg
2015. febr. 21. 10:25
 3/9 A kérdező kommentje:
169cm akart lenni
2015. febr. 21. 10:25
 4/9 Osynho ***** válasza:
5kg mit szeretnél fogyni?
2015. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2 centivel vagyok nagyobb és 2 kgval könnyebb... szóval talán tényleg indokolt lehet pár kilótól megszabadulni.

De mivel kevés a felesleg, így inkább hosszútávra kellene egy étrendet összeállítani, ami 1000 fölé megy és egészséges kajákat tartalmaz. Így nm lenne visszahízás a koplalás után. Az alap kalóriaszükségletedet te is ki tudod számolni (keress rá), mozgás mellé kevés az 1000. Ne gyorsan akard leadni, hanem tartósan :)

2015. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Osynho ***** válasza:

"2 centivel vagyok nagyobb és 2 kgval könnyebb... szóval talán tényleg indokolt lehet pár kilótól megszabadulni. "


Egyikből hogy következik a másik? :/

2015. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Magasabb vagyok és könnyebb!! :)

Nem vagyok én se vézna, inkább sportos.

tehát ha valaki kisebb és nehezebb... akkor ott lehet felesleg

2015. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Osynho ***** válasza:

Nincs ilyen összefüggés. Ismerek több olyan embert, aki magasabb, könnyebb, mégis zsírosabb, mint én. A test összetételét nem mutatja a magasság és a súly.


[link]

2015. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Férfiaknál is gyakori, hogy ha izmosak, akkor már a BMI szerint túlsúlyosnak számítanak.

ÉN azt szoktam meg, hogy a hozzám hasonló magasságú lányok, akik nem izmosak és nincs rajtuk zsír se nagyon, mind könnyebbek egy tíz kilóval nálam. :)

Ha valaki fogyni akar és nehezebb is nálam, akkor pedig nem arra gondolok, hogy izmos. :D

2015. febr. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!