Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 150 cm 60 kg sok? Hatásos...

150 cm 60 kg sok? Hatásos diéta? Hogy fogyhatok a leghatásosabban?

Figyelt kérdés

BMI szerint túlsúlyos vagyok, viszont ez nem látszik meg rajtam.. csak a hasamon

szeretnék leadni pár kg-t de nem tudom hogy kezdjem el..


2015. febr. 22. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:

BMI-re nem feltétlenül lehet adni, mert egy izmos férfi is könnyen lesz túlsúlyos.

Először írj étkezési naplót, hogy lásd most mit eszel meg egy hét alatt. Tényleg írj rá mindent!

Ki is számolhatod, hogy hány kalóriát eszel átlagban.


Ha ez megvan, akkor átküldheted nekem, vagy egyszerűen megnézel néhány diétás étrendet. Figyelj arra, hogy ott milyen ételek szerepelnek. Általában zöldségek, sovány húsok, esetleg tejtermékek, lassan felszívódó szénhidrátok.

Hasonlítsd össze a tiéddel. Fontos, hogy ne egy adott étrendet kezdj el szigorúan követni! Szabd magadra!


Leghatásosabban úgy lehet fogyni, hogyha sportolsz és megfelelően étkezel egyszerre.

Sportot olyat válassz, amit szeretsz és tudsz élvezni, mert csak így fogsz tudni kitartani mellette.

Az ész nélküli hasizomgyakorlatoknak nem lenne értelme, mert csak a zsír alatt erősödne az izom, kalóriát meg nagyon keveset égetnél el velük.

Egy ilyen típusú edzés tud hatásos lenni pl:

[link]



25L

2015. febr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rendszeres testmozgással és étrenddel (nem azt mondom hogy csak saláta meg csirkemell, de azért ésszerű határok között mozogva) valamint étrend kiegészítővel én nagyon hamar elértem a kívánt hasat. Én az AGEL termékeit használtam és használom a mai napig új gél szuszpenziós technológiával készítik ami miatt hatásosabban felszívódnak a vitaminok. Hogyha érdekel írj üzit nyugodtan, szívesen segítek :)
2015. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!