Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend megfelelő?

Ez az étrend megfelelő?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvastam itt, ahol leírták, hogy diéta alatt mennyit és mit esznek... és elég sokhoz oda volt írva, hogy koplalás... 88kg vagyok és én is elkezdtem életmódot váltani úgymond... kíváncsi vagyok mit gondoltok erről az étrendről.

Reggeli: 2 szelet graham kenyér, 2 szelet sonka, 2 szelet sajt vagy 1 db bécsi virsli vagy gombás rántotta 2 db tojásból.

Tízórai: 150-200 gramm gyümölcssaláta (1/4 mangó, 3 db eper, 1 kiwi, 1/2 banán, 1/2 alma, 1/2 körte, 1/2 barack)

Ebéd: 200 gramm csirkemell, grillezve, párolt zöldségekkel, vagy 1 héten 2x rizzsel, saláta, krémlevesek.

Uzsonna: általában a tízórairól megmaradt gyümölcssaláta (kb. fele)

Vacsora: natúr joghurt pár kocka gyümölccsel.

Mit gondoltok erről? Túl sok? Nem érzem, hogy koplalnék, sőt.. sosem eszek jóllakásig es pont elég.



2015. febr. 22. 12:21
 1/5 schocko ***** válasza:
Hány kilométert futsz mellette?
2015. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Futópadon futok még 10 kmt, 1 órát ellipszis trénerezek, meg tornázok fél órát. De amint jobb idő lesz kint fogok.. :)
2015. febr. 22. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem vacsira valami fehérjét, túl sok a gyümölcs én hiányolom egy picit például a túrót. edzés után valami fehérje dús étel
2015. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel jóllakásig, akkor bizony kevés.
2015. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja igen, kifelejtettem, hogy reggelire és vacsorára néha kőrözöttet eszem. A túrót annyira nem szeretem, csak így...

Ha nem eszem jóllakásig az miért rossz? Nem szeretném minden étkezés után azt érezni, hogy mozdulni sem bírok...

2015. febr. 22. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!