Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sikerülhet?

Szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés
Na szóval..Règen elèg sok 'szemetet' ettem,többek között csokit eleg sokat..egy heten többször is,volt olyan nap hogy kétszer is..Nagyon èdesszajú vagyok.Mar régóta fogyni szeretnek,de eddig valahogy nem határoztam el hogy véglegesen fogyok. 4kg-ot szeretnèk fogyni.2hete járok futni,az első hèten 5x voltam,először csak 16percet,utána a hét vège fele már a 30perc is sikerült.A második heten 4x voltam azt hiszem.Emellett odafigyelek az ètkezésemre.Azt szeretnèm kèrdezni,hogyha nem ennèk annyi 'szemetet' mint règen,de rendesen ennèk mindent,mindenből annyit amennyi jol esik.(Pl arra gondolok hogy ennèk nèha krumplit is,meg rendes kajákat) mint egy átlag,nem fogyokurazo ember,de nem hagynám abba a futást,eljarnèk heti 3x futni,akkor sikerülne VÈGLEGESEN fogynom? illetve azt szeretnèm kèrdezni,hogy egy átlag ember mennyi édességet ehet? ha mondjuk egy heten 1x megennèk egy tábla csokit,akkor visszahíznám a leadott kilókat? :( Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 23. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

"Egy átlag ember mennyi édességet ehet?"

Ezt nehéz megválaszolni. Ki az átlag? Vannak, akik könnyebben híznak és vannak, akik kevésbé.

Édességet csinálhatsz te magad is, úgyhogy sima cukor helyett nyírfacukorral ízesíted vagy eritrittel. Figyelj arra, hogy mennyi lisztes dolgot eszel. A maga tejszín, margarin, vaj, étolaj tartalmú édességeket is hanyagold.

A táblacsoki nem áll másból, mint cukorból és hidrogénezett növényi zsírból. Képzeld magad elé ezt a kettőt! Még mindig annyira kívánod?

Miért nem eszel akkor már mindennap egy rudit? 100 kalória nem sok és megvolt az édességed.

Amennyi jól esik... nem tudjuk mennyi esik jól és mit értesz normális kaják alatt. :)


Én naponta eszem édességet, naponta többször is és hosszútávon bizony fogytam a régi önmagamhoz képest. Akkor is mindennap ettem, ahogy most is, de az étrendem egyéb részei nagyon megváltoztak.

2015. febr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Normális kajak alatt azt értem,hogy néha ennek rendes tésztát is,esetleg néha sült krumplit,stb.. "Az amennyi jol esik"-et meg úgy értettem,hogy nem ennem tele magam,hanem épp amennyit kívánok,amennyitol nem vagyok éhes.:) koszonom a választ! :)
2015. febr. 24. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!