Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok 160 cm 66...

13 éves lány vagyok 160 cm 66 kg. nyárig szeretnék leadni 10 kilót minimum . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

lécci segítsetek,de nem szedhetek sem fogyaszószereket se nem vehetek drága sportgépeket konditerem nincs a közelbe (kis faluban lakom)és ha itt valaki kocog annyi kóbor kutya van hogy brzalom és akit látnak azt meg kiröhögik.

a diéta úg ahogy működne csak mivel iskolába járok nem tudok pontosan délbe enni és 10 óraira sem vihetek olyan ételt amit a többiek undorítónak találnak.

van hullahoppkarikám ami úgy ahogy bevált a hasamnál mivel több mint 3 kilós

görkorcsolyázom és úszom is.

ehhez tudnátok olyan gyakorlatok és időt mondani ami fogysaszt?

előre is köszönöm


2010. febr. 13. 08:56
 1/6 anonim válasza:
Milyen alkatú vagy, melyik testrészedre hizol, és milyen formában van rajtad a háj? (Pl.: inkább vastag vagy, kifelé áll a hasad, duci/túlsúlyos vagy...)
2010. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Én is faluban lakom. De az meg hogy van, hogy görkorcsolyázni tudsz, úgy nem ugatnak meg a kutyák, és nem röhögnek ki? Nekem az bevált, hogy reggelire ettem rengeteg zabpelyhet, és egész ebédig nem voltam éhes. Akkor nem kell tízórait vinni. Próbáld ki, hogy csak akkor eszel, amikor tényleg éhes vagy. És csak addig, amíg jól nem laksz. De ne edd teli magad soha (főleg ne estefelé) és 6 óra után egyáltalán ne egyél. Ha a hulahoppkarika bevált, akkor minden nap használd egy kicsit. Emellett csinálj olyan Norbi vagy vmi más tornás DVD-t. Igyál sokat, és egyél sok gyümölcsöt. Az édességekket meg a chipseket hanyagold. Nekem van táncszőnyegem, amivel hihetlenül sokat lehet fogyni úgy, hogy közben szórakozol.


Sok sikert!

2010. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bírom az olyat aki rögtön felsorol ezer kifogást. figyelj, ha fogyni akarsz akkor bizony tenni kell érte. a másik meg a többieknek mi köze ahhoz hogy te mit eszel??? ne hagyd magad, ha valaki beszólna küldd el a fenébe , hogy foglalkozzon magával. ha futni semmiképp nem tudsz akkor görkorcsolyázz és ússz, de ne csak fél órácskát. az a lényeg hogy sokat mozogj. a kajálásnál pedig sok zöldség, gyümölcs. fehér kenyér, kifli, zsemle és társai helyett teljes kiőrlésű vagy rozskenyér, abból is inkább csak délelőtt. fehér liszt helyett használjatok teljes kiőrlésűt. édességeket fogd vissza, igyál sok vizet vagy teát.(de ne cukrozva).
2010. febr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. kommentelő:

nem vagyok sehol se túl kövér a hasam sem lóg , hanem mindenhol egy kicsit vagyok elhízbva,de engem zavar

2010. febr. 14. 08:48
 5/6 A kérdező kommentje:

2. kommentelő:

hát azt azért nem lehet futni mert ugye ott valahova menni kell,görkoriba meg csak a mi utcánkba szoktam mikor az anyukám meg az öcsém is kint vannak és bivikliznek.előttük meg elég ciki lenne futni pláne hogy a szomszzédok látják.

én nem szoktam zabpelyhet enni mert nem bírja a gyomrom és rosszul leszek tőle.uzsonnát pedig muszály vinnünk a suliba mert az ofő mindig bejön és leellenőrzi, és aha valakinek nincs akkor ad neki pénzt és el kell mennie a büfébe.enni xcsak akkor szoktam mikor éhes vagyok és soha nem eszek túl sokat.6 után nem szoktam enni és vacsorázni sem szoktam.chipset nem szoktam enni csak néha egy - rgy műzli szeletet. köszi azért majd igyekszem

2010. febr. 14. 08:55
 6/6 A kérdező kommentje:

3. kommentelő:

igaz amiket írtál :)


neked is köszi a segítséget

2010. febr. 14. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!