Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akarnak olyan emberek...

Miért akarnak olyan emberek fogyni, akiknek nincs rá szükségük? (nem ezen az oldalon, ismerőseim, szóval látom őket, hogy nem kellene)

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Lapozz bele egy random női magazinba és meglátod.Vagy nézz bele pár tévés műsorban,leginkább a vékony embereket kérik fel műsort vezetni.
2015. febr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok, és voltam sovány, nem azért, mert az akartam lenni, más miatt, nem volt jó, ezért is nem értem őket, hogy ők ezt nem érzik, hogy ez így nem egészséges? Összefognak egy kis bőrt magukon, és úgy érzik, hogy híztak. Felnőtt nők, nem tinik.
2015. febr. 25. 01:15
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Amikor még csak a "bőrt" fogod össze, könnyű megállítani az elhízást, 5 kiló plusz még simán ledolgozható edzéssel. Amikor már markolni lehet hájadat, akkor igénytelen és akarat-gyenge vagy, azért lettél olyan.

Irigy vagy rájuk, hogy jobb alakjuk van? Tegyél érte, hogy te is úgy nézz ki :)

2015. febr. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem jó alakom van, nincs mire irigynek lennem, nekik is jó alakjuk van, de a soványságba viszik magukat, ami nem egészséges, hidd el, hogy egy deka felesleg nincs rajtuk.
2015. febr. 25. 07:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Erre kondícionálnak mindenkit. Ha körülnézel meglátod.


Ha objektíven nézem, akkor rajtam van kb 2 kiló felesleg. Nem vészes, összességében nézve szinte nem is látszik, és nem gondolom, hogy egészségtelen. Egészségesen is élek. Nő vagyok, szóval szerintem ez teljesen oké.


Mégis egy egy gyengébb pillanatomban azt hiszem, hogy fogynom kéne vagy 5 kilót. Ezt én sem értem, de valahogy egyszerűen bekúszik a gondolat a fejembe és ott tanyát ver, mert ez egy olyan téma, ami a csapból is folyik.


Az ember meg tartozni akar a közösségéhez, társadalom által kivezetettnek lenni nem jó. Tehát megpróbál megfelelni a "társadalmi" elvárásoknak, még akkor is, ha nyilvánvalóan csak manipuláció az egész. Az ősi programot nem lehet teljesen kikapcsolni.

2015. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Minden esetre számomra furcsa. :-) Én sokáig voltam sovány, most se találnátok rajtam zsírpárnát, és ha abbahagynám a rendszeres mozgást, ami mellett pár éve le tudtam tenni a voksom, visszafogynék. Tudom, milyen rossz volt, minden vírusos időszak nagyon megviselt. Most nem csak az alakom, az egészségem is sokkal jobb.

Ezek az ismerőseim is jó alakúak, de valahogy nem hiszik el magukról, hiába mondják nekik mások is, az ellenkező nem képviselői is. Pont az a kategória, akik ha azt mondják, hogy "van rajtuk felesleg és fogyókúráznak", akkor mások simán rámondják, hogy "hova akarnak még fogyni".

2015. febr. 25. 09:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy csomó filmben és sorozatban állandóan fogyóznak a női szereplők.

Szétphotoshoppolt címlapok, plakátok stb.

A megfelelő izomzattal nem rendelkezők a feszességüket fogyással érnék el.

Rendszeres fogyasztószeres reklámok.

Ha nem vagy elég sikeres, csinos, biztos azért van, mert nem vagy elég vékony.


stb.

Könnyű testképzavarossá válni.

2015. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mert a médiából is ez folyik, hogy fogyj le, legyél szexi, xs-es méret stb..ezért.
2015. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!