Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől nem lesz bajom?

Ettől nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok, ezért nem választhatom meg mit eszem, de arra gondoltam a reggelinek a felét megeszem reggel, másikat 10 körül, ebédet meg fél 12kor, utána már semmit sem eszek. És heti 2-3 szor sportolok, futok meg tornázok. Ennek nem lesz semmi következménye? Hatásos így a fogyókúrám?
2010. febr. 13. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem vacsizol, éhes leszel, nem tudsz koncentrálni és lelassul az anyagcseréd, nem fogysz. Sajna a kollégista menzakaja nem alkalmas a fogyókúrára, mert rengeteg benne a szénhidrát és a zsír. Kerülendő minden, amiben fehér liszt és cukor van. Ezt valószínűleg nem tudod megtenni. De legalább vacsorára vegyél magadnak zöldséget, salátát, natúr joghurtot (a gyümölcsös cukrozott), kefírt, gyümölcsöt (a banán nem jó).
2010. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hatékony, mert le fog lassulni az anyagcseréd. 18 órát ki akarsz hagyni az evéssel, ez nagyon nagy butaság!


Nem lesz energiád, a nap második felében csak a gyomrod korgására tudsz koncerntrálni majd. Így egy héten belül hagyod a francba az egészed, ennek hatására felugrik rád jópár kiló, mert a szervezeted a koplalás után hirtelen tartalékolni kezd.

2010. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de ha mellette sportolok akkor sem fogyok?
2010. febr. 13. 14:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel a fogyás kb. 70%-ban a kajáláson múlik, nem valószínű. Viszont a sportolni nem lehet üres gyomorral, mert összesel.
2010. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az lehet hogy a kajáláson múlik ezért nem eszek sokat, szinte semmit. Ettől fogok fogyni. Miért esnék össze?
2010. febr. 13. 14:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha déltől nem eszel, csak a köv nap mondjuk reggel 8-kor, az 20 óra kaja nélkül... Eléggé durva, ezt úgy hívják, hogy koplalás. Még ha fogysz is vele, pár nap vagy hét múlva feladod és visszajön minden, és esélyes hogy plusz kilók is. Hallgass az előttem szólókra.
2010. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de van olyan ismerősöm aki depressziós volt, 2 hét alatt leadott 10 kilót, már nem depressziós, kigyógyult belőle, és nem lett kövér.
2010. febr. 13. 15:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, nagyon-nagyon le fog így lassulni az anyagcsréd. A szervezeted úgy fogja értelmezni, hogy éhezel, és elkezd tartalékolni. Az elején fogysz, azután 1 natur joghurttól is hízni fogsz. Sajnos tapasztalatból beszélek, évekbe tellett, amire visszaállt normálisra az anyagcserém, pedig csk kb. 2 hgétig csináltam azt, hogy ebéd után már nem ettem. De ha annyira elszánt vagy, akkor miért tetted fel a kérdést?
2010. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Értsd meg, hogy ez nem jó. Ha így fogyózol, oké, hogy lefogysz, de dupláját fogod visszaszedni, ha egy kicsivel is többet eszel.
2010. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyszer lánykoromban lefogytam 15 kilót 3 hónap alatt.Koplalással,sok kávéval,ampullákkal.Mire a 3. hónapban összeestem,majdnem elmentem a másvilágra! Azóta vérszegény és idegileg gyene vagyok,pedi jelenleg is 75kg vagyok.Ha beteg szomorú emberré akarsz válni (de nem baj mert csinos leszel,közben az agyad meg gyagya!) akkor csak csináld!!!!Sok sikert...
2010. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!