Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok akkor is, ha a...

Lefogyhatok akkor is, ha a kalóriaabevitel megfelelő, mozgok is, de mindezt rossz sorrendben teszem?

Figyelt kérdés
Tehát ha például egy napom úgy néz ki, hogy reggelit 11 körül eszek, ez mondjuk egy alma, egy müzliszelet és egy-két szelet extrudált kenyér (összesen 220 kcal). Az ebéd 3 körül van, ez főtt étel, ma például tárkonyos csirkés szósz tésztával (ez 409 kcal) és a vacsora fél 7kor gyümölcssaláta (254 kcal). Ebéd után ma ettem még egy túró rudit is, ált. szoktam (106 kcal). Összesen tehát 989 kcal-t eszek egy nap. Az ugye nem sok, elvileg nekem kb. 1200-at kellene ennem, de ennyivel bőven megelégszik a szervezetem, nem vagyok éhes se semmikor. Na aztán mivel a délelőttöm nagyon fárasztó, korán kelek és éjjel keveset tudok aludni, ezért ebéd után lefekszem aludni 2 órára. Mozogni így meg csak este tudok, 10 körül, akkor szoktam kb. fél órát. Nem túl sok, de több, mint a semmi. És megfelelő gyakorlatok mellett szerintem elég. Emellett sokat sétálok még (gyors tempóban) egy nap. Na tehát tudom, nem épp a legjobb a sorrend, gyümölcsöt se jó vacsorára enni, ebéd után aludni sem, és a mozgás se pont este 10-re való, de ha én mégis így csinálom, akkor is fogyhatok?
2015. márc. 3. 18:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Kalóriaszámlálással (mindenféle mozgás nélkül) már fogytam 12 kilót. Csak akkor más volt a beosztás. De így is működhet?
2015. márc. 3. 18:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem változtatni kéne az étrendeden. Tömény cukor és kalória, alig van benne fehérje. Hiába kevesebb, mint a tervezet, ha ilyen sok szénhidrátot viszel be, akkor nem fogsz fogyni.
2015. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ebben nem olyan sok a szénhidrát, lehetne kevesebb, de nem sok. És fehérje is van. Az is lehetne több, de egész jó. Zsír pedig kevés van benne.

[link]

2015. márc. 3. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor sem jó arány ha szénhidrátból van több. Ezt már mások is leírták tapasztalatba, hogy nem tudtak fogyni tőle, vagy tovább híztak.
2015. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp szénhidrátból lesz a legtöbb, nagyjából mindenben abból van a legtöbb, pl. egy salátában is. Maximum ha valaki egész nap csak sima csirkemellet eszik.. nem véletlen, hogy szénhidrátból egy napra 185 g van beállítva, fehérjéből csak 50 g. (ezek egyébként is úgy vannak beállítva, ha valaki fogyni akar). na de ez mindegy is, mert az étrend nem rossz, persze nem is a legjobb, de nem olyan rosszm lehet vele fogyni. Mondom, fogytam 12 kg-ot A célom még 10. Amikor azt leadtam akkor is ugyanígy volt beállítva, de szerintem a 20 g fehérje se volt meg egy nap, volt hogy csak kb. 5 g... Viszont a szénhidrátot 1-2-vel mindig túlléptem. De így is hatásos volt. Ahhoz képest most jobb az étrendem. A kérdésem inkább az, hogy sokat számít-e a sorrend.. Szóval ahogy fent leírtam. Így lehet-e fogyni?
2015. márc. 3. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor arra válaszolok: igen, izomból lehet fogyni.
2015. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!