Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni...

Hogyan tudnék változtatni ezen a rossz szokáson?

Figyelt kérdés

Március óta a falu kisboltjában dolgozom, azóta napi 2-3 csokit is megeszem. Eleinte záráskor veszek egy-egy csokit,aztán ez szokásommá vált. A helyi nénik/bácsik is gyakran vesznek nekem egy-egy csokit, talán így fiatalon, 18 évesen az unokájukra emlékeztetem őket. Ha nem dolgozom, már akkor is remegek a csokiért. Ráadásul egy csomót híztam ezzel a napi + 500 kalória bevitellel.

Próbáltam megállni, de nem nagyon megy, egész nap ott vannak mellettem a csokik és érzem az illatukat.


2014. dec. 12. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egészségesebb nasit magaddal vinni a munkahelyedre, pl. diabetkus csokit vagy kekszet (vigyázat a dibatekikus termékektől is lehet hízni), vagy gyümölcsöt, "light" csokis puffasztott rizst, de otthon is süthetsz egészséges kekszet és vihetsz belőle egész héten magaddal. Jah és ha már elkezdtél többet enni talán mozogni is többet kellene. Ha meg a vevők kedvesek veled fogadd el és majd odaadod a szüleidnek tesódnak párodnak barátnőnek bárkinek...
2014. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ember vagy, hozhatsz tudatos, megfontolt döntéseket.


Ha meg a függésedet követed, az egyre jobban bevésődik, a cukorfüggés biológiai változást is előidéz a testedben.

2014. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Március óta már megunhattad volna, hogy annyi csoki van körülötted. :)

Egyébként egyszerű, eldöntöd, hogy nem eszel.

Ha vesznek neked, azt összegyűjtöd, és szétosztod olyan szegény gyerekek között, akiknek a szülei nem tudnak sose csokit venni.

2014. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!