Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nincs lehetőségem súlyzókat...

Ha nincs lehetőségem súlyzókat venni, mit köthetek a lábaimra súlyzós edzéshez? Illetve mekkora súly kell h legyen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 14:24
 1/8 A kérdező kommentje:
És ha már itt jársz, az is érdekelne, mit tehetnék annak érdekében, hogy gyorsabb legyen az anyagcserém és ne rakódjon le mindjárt minden zsírba, narancsbőrbe?
2015. márc. 5. 14:25
 2/8 anonim ***** válasza:

"mit köthetek a lábaimra súlyzós edzéshez" Pontosan mire is akarsz edzeni?

A második kérdésre pedig minél több rostot. Napi 50 gramm minimum. De ezt már tartalmaznia kell a szálkásító étrendednek.

2015. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez kínai. Az izmaimat szeretném erősíteni, növelni, combon és fenéken, egyenlőre. Meg szeretnék eljárni kocogni/futni, kevesebbet enni. Nálam mindig bejött szálkásítás céljából a kevesebb kalóriabevitel, ehettem bármit normális határokon belül. Nem vagyok túl vastag, csak rengeteg a narancsbőröm és hájam, szóval úgy képzeld el, hogy normál testalkatom van, de nem szép a fenekem és a combjaim, mert egy zsír..
2015. márc. 5. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval fatskinny vagy?
2015. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
anyád vagyok
2015. márc. 5. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem kell rákötni semmit se.

saját testsúllyal is tudod nehezíteni a guggolást.

a fegyencedzés guggolás fejezetét csináld meg a 6. lépésig.

és utána innen folytasd-

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4sP8..

mekkora súly legyen?

mivel itt a tested a súly,az választod amivel megy 5x15-20 ismétlés.

ha már megvan,akkor nehezíted.

2015. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"anyád vagyok"

Segíteni akartam, de ha te így állsz hozzá, nem fecsérlem rád az időmet.

2015. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Nekem ez kínai." Hát ez az. Én mielőtt bármi nagy projektbe is belevágnék (mindegy milyen témakörben, pl. testépítés vagy egy belsőégésű motor összerakása), minimum fél év olvasás előzi meg. A te érdekedben neked is ezt javaslom, "kicsit" olvass utána és majd csak utána kezd el.
2015. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!