Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Éhezésmentes kacsúság Szafiva...

"Éhezésmentes kacsúság Szafival". Mi a véleményetek/ tapasztalatotok róla?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
ezzel konkretan tapasztalatom nincs, de aki fogyozik, az foleg az elejen biztos,hogy tapasztalni fogja, hogy ehes ( mar csak azert is, mert megszokta elotte, hogy mast es maskor es mashogyan eszik, mint a dieta kezdete utan) szoval az ilyen elnevezeseknel nem dolnek be inkabb. nincs rozsa tovis nelkul. az eletmodvaltas az egyetlen diata, ami ehezes nelkul mukodik. a fogyokurak sajnos nem :(
2015. márc. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"az eletmodvaltas az egyetlen diata, ami ehezes nelkul mukodik. a fogyokurak sajnos nem"

Szafi az életmódváltás mellett van, nem az agyatlan fogyókúrák mellett.

Szeretem Szafit, nagyon aranyos, szimpatikus nő. Sajnos sok kajájába kellenek extra hozzávalók, amik elég drágák, de az egyszerűbb ételeit el szoktam készíteni.

2015. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En nagyon szeretem.A receptek tokeletesek es o maga is nagyon kedves.
2015. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szafi pont hogy életmódot volt kénytelen váltani, mert nem minden étellel toleráns a szervezete. Egészséges életmódot folytat, koplalás nélkül, nem fogyókúrázik. Mellesleg nagyon jó receptjei vannak én is kipróbáltam párat, csak néha olyan "lehetetlen" összetevőket ír meg drágákat.
2015. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!