Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tiszta feherjeturmix/por...

Tiszta feherjeturmix/por letezik ami nem rombolja szet a májadat?

Figyelt kérdés

Elegem van h fenekbol fogyok, hasra hizok. De hasbol sosem fogyok lenyegeset a legdurvabb fogyokurak alatt sem.

Tomegnovelot a májra valo karos hatasai miatt nem akarok.

Ha raszedem magam hogy kemenyebben edzzek s hasamra

es hogy legyen valami fenekem es combom is azert tudnatok ajanlani feherjet

kiegeszitonek

ami nem tesztoszteronnal es egyeb izomnovelo adalekokkal dusitott?

Koszonom

L/24



2015. márc. 9. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tesztoszteront nem raknak fehérjeporba, az egyébként is csak vérben hatásos.

Genetikailag vagy hasra hízós, ezen semmivel sem tudsz változtatni.

2015. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A fehérjeporokban nincs tesztoszteron, sem "izomnövelő adalék" (?). Nem károsítják a májat. A fehérjeporokban FEHÉRJE van. Plusz vitaminok, ásványi anyagok, rost, l-karnitin... de olyasmi nem, amiről te beszélsz.

A tömegnövelőkben sincs ilyen, amit egyébként nem tudom miért akarsz szedni. A hasad azért zsíros, mert sz*rt eszel. Ha többet edzel rá emellett, akkor még nagyobb lesz. Neked egy szigorú diéta kell, amit betartasz.

A fenekedet meg a combodat pedig edzéssel tudod formálni, fehérjeturmixtól nem lesz kerekebb. Ha megnézed a komoly fitneszes csajokat, láthatod, hogy nekik több éves kemény munkájuk van abban a szép fenékben. Mivel a leírásod alapján határozottan alma alkatú vagy, és totálisan tapasztalatlan, ezért neked is kelleni fog 1-2 év legalább, mire elérheted a célodat. De csakis akkor, hogyha komolyan veszed. Meg hát nem árt tisztában lenni a dolgokkal. Így azért baromi nehéz, hogy fingod sincs az edzésről meg a diétáról.

2015. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előző leírt mindent.


Kérdező: Egyezzünk meg abban, hogy nem lehetsz annyira buta, hogy azt hidd, hogy szteroid (féle) készítményt (tesztoszteron), LEGÁLISAN, BOLTOKBAN árulnak. Ebben megegyezhetünk, igaz? Már csak az önbecsülésünk miatt is, tudod... A másik, amihez nem lehetsz elég tudatlan: tudod mennyibe kerülnek az ilyen GYÓGYSZER készítmények amiről te beszélsz? Megsúgom, némelyikük egy vagyonba. Szerinted a gyártóknak megérné ezt árulni kilónként ~7 ezerért?? Azokra a készítményekre, amikre te gondolsz a GYÓGYSZERTÁRBAN, és DÍLEREKNÉL lehet rátalálni, és nem kakaópor, hanem injekciós tű, esetleg tabletta állagúak...


Neked nagyon utána kéne nézni a dolgoknak, mielőtt bármibe belekezdenél.

2015. márc. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Und3rdog válasza:

Hasra hiába edzel keményebben.Csak nagyobb lesz amíg a rajta lévő zsírréteget el nem tünteted diéta+edzés kombóval.

A feneked is csak edzéssel tudod formássá tenni.Néhány gyakorlat: [link]

Olyan meg nincs hogy innen hízok-onnan fogyok.Ahogy nincs helyi zsírégetés sem.

2015. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Egyáltalán mi az, hogy "izomnövelő"? EZ valami laikus kifejezés olyan dolgokra, amikről ők sem tudják, hogy micsoda, hát még mi honnan tudnánk ezek után. Olyan fehérjét meg még nem láttam, amibe tesztoszteront raknának. Te láttál? Mutasd meg. Nem láttál? Akkor meg miért állítod, hogy van?


A tömegnövelő lényegében fehérjéből és szénhidrátból áll. A fehérje meg fehérjéből. Nincs májra meg vesére káros hatásuk, csak mert por alakban vannak. Meg egyáltalán se nagyon. Az egész téma ennél bonyolultabb.


Amúgy vannak totál natúr fehérjék, pl. a Myproteinnek, sima fehérjepor, meg egy kis szójalecitin, mint emulgeáló, és kész. Se ízesítés, se édesítés, se egyéb adalék.

2015. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van, tenyleg total tudatlan vagyok ezugyben

Pont erre talaltak ki.ezt az oldalt, hogy utanakerdezzuk

Joparan mondtak nekem ezt hogy majra karos hatasai vannak

es nem egeszsegesek ezek a porok.

Az elso hozzaszolotol szeretnem megtudni mire fel nem tehetek ellene

Lenyegeben 56kg vagyok

a hasamon van egyedul felesleg 1,5 kg sztem az is max

bar foggalmam sincs

felek ha elkezdek dietazni

a vekony labam es testem teljes elsovanyodik mire elerem a kisebb zsirral rendelkezo hasfalam

es nem tudom mi legyen

pont ezert kerek itt tanacsot tudatlanul.

2015. márc. 10. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:

"Az elso hozzaszolotol szeretnem megtudni mire fel nem tehetek ellene "


A genetikádat nem tudod megváltoztatni. Ha hasra hízós vagy, akkor hasra hízós vagy, és kész.

Kezdd el a súlyzós edzést, tömegnövelő étrend, szedj fel némi izmot. De először nézz utána a dolgoknak.

2015. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jajj. Elso valaszolo lehet felreertettuk egymast. A genetikamon tudom h nem lehet valtoztatni. De az alakomon ezugyben gondolom igen. Mivel csupan a hasamon van 1-2kg felesleg tisztan zsir, ezert nem ertettem h akkor szerintetek ezen nem lehet valtoztatni?

Fogyokuraval nem ment le sok a hasambol

de raedzeni nem szabad mert rosszabb lesz

Akkor mit tegyek

Futni? Kardio es feherjeturmix?

Milyen feherjet ajanlanatok? :/

2015. márc. 15. 07:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem én voltam az első válaszoló amúgy, de én írta a 7-es választ, meg talán a másodikat. Viszont igen, félreértettelek.


Ha rádolgozol egyáltalán nem lesz rosszabb.

Azért nem ment le "fogyókúrával" a zsír, mert egész egyszerűen rossz volt a fogyókúrád. Ne is fogyókúrázz, az sajnos egy elcseszett szó (általában az emberek koplalásra, 90 napos diétára, és hasonló ökörségekre asszociálnak, ha meghallják). Szálkásító diéta kéne neked, számolni a kalóriáid.


Ehhez először tudnod kéne mennyi kalóriára van szükséged ahhoz, hogy súlyt tarts. Ráguglizol, találsz kalkurátorokat, nézz meg többet. Nem lesz pontos az érték, hisz ez is részben genetika, de jó irányadó, aztán majd kitapasztalod.

Na, és ha ez megvan, egyél ez egy kisebb kalóriamínuszban (-300 például kezdésnek megfelel). Így zsírból történik majd a fogyás. Próbálj minél inkább tápanyagban gazdag ételeket enni, sok fehérje kell, viszont kevesebb szén-hidrát.


Ezt megtámogatod némi mozgással -egy egyszerű tempós séta nagyon megfelel-, és hamar lemegy az a pár kiló.


A fehérjepor tényleg csak kiegészítő, és nem varázslat. Ha nem viszel be elég fehérjét semmit sem ér, ha szilárd kajából beviszed a szükséges mennyiséget, akkor meg felesleges. Arra viszont nagyon jó, hogy ha épp szilárd kajából nem tudsz fehérjét fedezni, megiszol egy turmixot. Ilyen szituációban jó ha van, de amíg a táplálkozásod nem elég fehérjedús, azzal foglalkozz.

Ha megvagy, és fehérjeport szeretnél: igazából a legtöbb márka megfelelő amit találsz, az ilyen virágbolti gagyiktól óva intelek viszont. Scitec, BiotechUSA is jó (elég finomak), bár az ár/érték arányt nézve van jó alternatíva, MHN például.


Fenékre és combra pedig a súlyzós edzés a legmegfelelőbb, mellé tömegnövelő étrend, hogy izmot tudj felszedni. A guggolás és a kitörés jó barátaid lesznek, de azért mindenre edz, először teljes testes átmozgató edzés kell. De igazából ha azt kicsit megvariálod, maradhatsz is azon, és jó eredményeket tudsz elérni azzal is.

Azért nézz utána a témának, a gyakorlatok kivitelezésében segítséget is érdemes lenne kérned, tudd mit csinálsz.

2015. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!