Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek az irígy...

Hogyan kezelitek az irígy barátnőket? Több mint 6 kilót fogytam, de sokat formásodtam.

Figyelt kérdés

Látványos a fogyásom (bár még nincs vége), mindenki megjegyzi, milyen csinos lettem...stb 66-ról 59,5-re fogytam és a súlyzós edzések és futás miatt formásodtam is.

Van egy barátnőm, akivel régen mindent megosztottunk, (ki melyik tornát csinálta, mit főzött...stb), most meg a szolis csaj mondja hogy mindig találkozik heti 3szor a barátnőmmel a fitnessben. Ezt sem mesélte, sőt tagadja (heti max 1szer lejut). Persze nem szögeztem neki a kérdést, hiszen az Ő dolga, csak nem értem miért változott meg ennyire. kb 10 kilóval több mint én, de én mindig megjegyzem milyen csini, de jól állt neki ez vagy az... ő meg soha semmit, sőt kerüli a társaságomat.

Ti értitek? Eddig nem volt ilyen. :(


2015. márc. 16. 17:25
 1/2 anonim válasza:
lehet hogy semmi köze a fogyásodhoz csak mással megbántottad, vagy az is lehet hogy ő azt tervezte hogy együtt fogytok le, esetleg egyszerűen nem olyan típus aki agyon dícséri a másikat mert neki nem számít ki hogy néz ki
2015. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eddig az együtt tornával nem volt gond. (1 éve).

Pár hónapja látom és érzékelem ezt. Más nem lehet, mert egy eléggé a szívén a száján típus, viszont velem kapcsolatban 3 éve az esküvő témában már volt nézeteltérés. Nekünk megvolt az időpont, jött velem ruhapróbára..stb, aztán 1 hónappal az esküvő előtt közölték, hogy Ők is esküsznek -miénk előtt 1 héttel-...így a lánybúcsú is gáz volt.... akkor azt lenyeltem, bár nagyon rosszul esett, hogy én mindenbe beavattam, Ő meg semmibe, holott szinte a legjobb barátnők voltunk (26 évesen). Azóta gyerekek...együtt tornáztunk.... de egy fél éve, főleg pár hónapja ilyen. Nem mesél semmit, nem újságol semmit és másképp mesél - 1szer ha lejut edzésre, pedig a szolis csajtól tudom hogy 3szor-. Miért nem meséli? Én soha nem bántottam meg, kérdzetem is, de most mégis titkolja előttem hogy edz. Pedig én nagyon örülnék, ha együtt csinálnánk, akár csak lelkileg. :(

2015. márc. 16. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!