Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez megfelelő étrend fogyáshoz?

Ez megfelelő étrend fogyáshoz?

Figyelt kérdés

168 cm 68 kg (26\n)

Reggeli 9 óra :egy tk kenyérbol keszült szendvics

Ebed 12 óra: általában sovány hús zöldséggel, esetleg krumplival vagy tésztával, rizzsel (de csak ritkán és keveset és tk)

Uzsonna 3-4 körül: egy alma, vagy narancs, esetleg joghurt

Vacsi 5-6 körül: abonett (4-5-6 drb) fött tojàssal, vagy sonkával vagy valamivel + zöldség

Vacsi2 8-9 körül ( sovány túró ízesítve, esetleg 25g zabpehellyel, vagy abonett sonkával, néha kisebb szendvics

Ez mellett igyekszem sok vizet inni, multivitamint es magnéziumot is iszon, valamint az édesség utáni vágyamat 2az1-ben kávéval ütöm el ( édesítővel édesítem)

Eléggé rendszeres az étkezés?

Heti 2x biztos tornázok edzőteremben 1 órát, de van amikor többször is. 8 kilo fogyás a cél, 2 hete kezdtem, most 66,6 vagyok. A kaloria 1500 minden nap. Nem nem szeretnék túlzásba esni, mert egyszer már megjártam a túlzott fogyózás miatt, most egészségesen és tartósan szeretnék lefogyni. Mit gondoltok?


2015. márc. 17. 06:13
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

A túlsúlynak vannak lelki okai is, bár a magasságodhoz képest semmiképp nem vagy kövér.


Normál, karcsú egészséges alkatot pedig a szénhidrátok és finomított élelmiszerek elhagyásával érhetsz el. Tehát kenyér, tészta, cukor tűnjön el az étrendedből. Javaslom a paleo étrend tanulmányozását, ott pont ezeket fejtegetik.

Inkább fehérjéket fogyassz a gyorsan felszívódó szénhidrátok helyett. Ha jó az ételtársítás és kiválasztás, akkor lehet enni, nem kell a falat kaparni az éhségtől.

2015. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
az étrend szerintem jó.. bár szerintem se kell fogynod... a fehérjefogyasztást se szabad túlzásba vinni és a szénhidrát se az ellenségünk... nem hiába kell ám 55%-át a napi energiabevitelnek abból fedezni... a teljes kiőrlésű teljesen jó, még fogyókúrába is... maximum annyit lehet pluszba, hogy rizsből is barnát és burgonyából minimálisat fogyasztasz...de ismétlem... nem szükséges diétáznod, se fogynod..
2015. márc. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! De sajnos szükséges egy kicsit fogynom, comb-fenék-has-csípő... Voltam már 54kg is, akkor lettem beteg... Most csak 60-62-ig szeretnék lemenni. Csak attól félek, nehogy megint túl keveset egyek, mert nem szeretnék újra beleesni ugyanabba a hibába.

Dolgozom is mellette meg ugye az edzések, és azért kérdezem, hogy jó-e, elég-e az 1500, meg,hogy elég rendszeres-e.

2015. márc. 18. 12:34
 4/4 anonim ***** válasza:
én csak abba kötnék bele, hogy próbálj meg sok zöldséget enni (ebédre is), ne krumplit és tésztát. azok hízlalóak. persze néha néha belefér, csak ne vidd túlzásba.
2015. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!