Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Anyukámmal pont erről beszélgettünk, hogy van az a gép a teleshopban (XD én is rühellem, de ezt érdekesnek találtam), az a gép, amit a fenékre, combra, hasra lehet tenni, rezeg és "lefogysz" tőle... ebben én sem hiszek,DE feszesíti a bőrt, mert ugye a vízet, kimasszírozza... vagy valami ilyesmi, épp a 2 testőrben volt róla szó... Szóval szerintetek ez a gép jó narancsbőrre? Ott feszesítené a bőrt?
2010. febr. 16. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mint írtam már másnak kamu az egész a rezegtetésről anyit, hogy ja apró érszakadásokat csinált a lányom bőrén meg bekékült ,kellett egy hónap mire rendbe jött, helyette torna! és egészséges étrend és akkor nem lesz súlytöbblet és narancsbőr bár van aki sajnos bármit tesz mégis "narancsbőrös" alkati kérdés is sajna.
2010. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy a tornát nem helyettesí ti semmi... barátnőm sportol és mégis narancsbőrös... szóval én már nem tudom, hogy mit kell tenni... ez igaz? szegény lányod!
2010. febr. 16. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
A kolleganöm több, mint egy éveig járt ilyen kezelésre, az egyetlen eredmény az volt, hogy rengetegbe került neki, az alakján semmi nem változott.
2010. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én nem alak, hanem narancsbőr miatt szeretném,
2010. febr. 16. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:

teleshop, fúj! :D

Szerintem is csak kamu az egész, attól hogy lehetne fogyni? Olyan hülyék...csak azért csinálják, hogy pénzük legyen -.-" de már nagyon idegesítőek.. :D

2010. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja.. és egyesek beveszik XD mert a képen van egy 100 utána 50 kilós csaj és, hogy tőle XD engem narancsbőr eltüntetése miatt érdekelne... de lehet,hogy ez még arra sem való..
2010. febr. 16. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
13.23 vagyok a lányom is narancsbőrre vette kamu az egész. ne adj ki érte pénzt!
2010. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!