Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasból szeretnék fogyni....

Hasból szeretnék fogyni. Valaki tud segíteni nekem?

Figyelt kérdés
diétákat sajnos nem tudok alkalmazni, mert kollegista vagyok es igy nehezkes.. De mindent megszeretnek tenni amit csal tudok az ugy erdekeben! Valamiert nem mukodik ez nalam. Van h egesz nap csak egy almat eszek meg es nem vagyok ehes, es megsem megy le :( segitseg!!!!! Cél: -10 -15 kg

#diéta #fogyókúra #fogyás #tipp #fogyókúra tippek
2015. márc. 17. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Szálkásító diéta, és mozgás.


Az "egész nap egy almát eszek" megoldás a legrosszabb, amit tehetsz. 0 tápanyagot, és 0 kalóriát viszel be, ergo - koplalsz. Úgy meg gyönyörűen tönkreteszed magad, és fogyod le az izmaidat.


Ja, és igen láttam amit írtál, de étrend nélkül nem fog összejönni.

2015. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a dietakat nem is kell szigoruan tartanod, eleg, ha arra odafigyelsz, hogy nagyjabol egyforma idopontokban egyel, es pl ne ossze-vissza, amikor eszedbe jut, ill. hogy ne egyszerre egyel sokat, hanem elosztva a nap etkezeseire. ha tudod, a feher kenyeret csereld le teljes kiorlesu barnara, esetleg magvas kenyerre, es valoban felejtsd el az egesz nap csak 1 alma modszert, mert azt csak a savadat nyomja fel, ami a gyomrodat karositja, ill. a szervezeted megijed, es nem engedi lebontani a tartalekokat.

ezenkivul mozgasban: ha tudod, valaszd mindig a lepcsozest a lift helyett, ha csak 1-2 megallot kell busszal menned, akkor inkabb gyalogolj, es keress ra Tiffany Rothe tornaira a neten (van egy 13 perces tornaja direkt hasra- fenekre-labra) azt vegezd el naponta. Sok sikert, es kitartast.

Ui: gondold at a 10-15kg-t, az nagyon sok, es nincs helyi fogyas, szoval ennyit csak hasrol nem fogsz tudni fogyni, hanem ez egysegesen az osszkepen fog latszani.biztos hogy ilyen drasztikus fogyasra van szukseged?

2015. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazabol meg lennek elegedve magammal .. Csak a hasam zavar, de az nagyon.. Najo akkor szerintem egy 10 sel jo alakom lenne... Kuldjetek nekem tornakat :3
2015. márc. 18. 17:41
 4/4 anonim válasza:
2015. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!