Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszoktam a cigiről, rám jött...

Leszoktam a cigiről, rám jött 8 kiló. Mivel körte alkat vagyok, egy az egyben a fenekemre és a combomra ment. Ha a lent leírt dolgot csinálom mennyi idő alatt lehet változáás?

Figyelt kérdés
Ha minden nap reggel 20 percet rubint rékázok, heti 3x eljárok spinningre (+Kelen zsírégető gél+neoprém naci), és a 3órás diétát csinálom, mennyi idő alatt lehet változás?Ja, és persze 3 liter víz, meg zöld tea megvan minden nap. És néha tekercselek is.
2010. febr. 16. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és azért híztál mert nem dohányzol vagy mert többet eszel?
2010. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Am miköze ennek a cigihez? :o amiatt hizol meg? :O
2010. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ez azért van mivel nem cigizik helyette eszik..és ezért hízik meg általába az aki leszokik a cigiről.
2010. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tudom csak kiváncsi vagyok az ő válaszára, hátha még ő sem jött rá.
2010. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, így van, többet ettem. Viszont a dohányzás köztudottan gyorsítja az emésztést, így most az is lelassult... :( Szóval ezért gondoltam ezt a 3 órásat, mert állítólag az nem engedi lelassulni....
2010. febr. 16. 16:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát az hogy gyorsítja az emésztést szerintem enyhe túlzás. Gyomorsavat csinál. Először is a nassolást fejezd be és próbálj csak olyan táplálékokat enni amire tényleg szükséged van. Pl. a csokipuding, túrórudi, csoki, süti, chips stb az nem az. Ezenkívül csökkentsd egy picit az adagokat, lehet, hogy túlságosan teleeszed magad. Ne annyit egyél, hogy jól lakj, hanem még előtte állj meg. Ígyál sok vizet, lehetőleg ne ásványvizet vagy ha mégis azt ne buborékost. A zöldteával vigyázz mert gyomorsavat csinál(hat). Milyen ez a három órás diéta?
2010. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sima mentes vizet iszok. A 3 órás diéta az, hogy 3 óránként kell kicsit enni, hogy szinten tartsa az anyagcserét. Persze figyelek arra, h teljeskiőrlésű legyen a kenyér, meg zöldség, gyümölcs. Csak nagyon zavar ez a 8 kiló... :(
2010. febr. 16. 16:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a baj ezekkel a diétákkal hogy ezt lehetetlen tartani egy életen át. Én egyszer leadtam kb 4 kilót aztán feljött kb 14. szóval most +10-be vagyok. életmód váltás kéne csak hát kinek van ehhez kedve, ideje, pénze.
2010. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Jé! nekem is valami ijesmi történt,leadtam 6 kilot,feljött,20.
2010. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én amikor másfél éve leszoktam 15kg híztam egy év alatt, már rá akartam gyújtani az orvos sem tudott mit mondani mivel egészségesen étkezem és torna is 3szor egy héten,szóval nem azért híztam mert többet ettem de elkeserítő volt. Csak életmód váltással megy a dolog én pl mást kezdtem enni mint amit megszokott a szervezetem pl addig reggelire:rozskenyér volt mellsonkával zöldséggel most zabkása mézzel, ebed:főtt kaja volt ált. leves, most:amit régen ettem reggelire, vacsi:husi+saláta vagy zabkása, mindig van tízóraim is és uzsonna is általában gyümölcs vagy joghurt. Szóval próbálj meg másképpen enni mint eddig, életmódváltás, nekem bejött már fél éve csinálom és 10kg lement de nem ez a fontos hanem az hogy egészségesen étkezel, és mozogsz.A zöldtea jó.Gyümölcsöt egyél: ananászt, pamelot.grepfruitot, epret,málnát én ha nagyon kívántam az édességet fagyasztott gyümit szopogattam, vagy leturmixolva lefagyasztottam jégkocka tartóba és azt.
2010. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!