Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 1 hónap alatt...

Hogyan lehet 1 hónap alatt lefogyni kb.20 kilót? Valami olyat ajánljatok, ami tényleg hatásos és nem a szokásos tornázz, meg ne egyél annyit legyen!

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vágd le egy-két testrészed. Remélem elég kreatív. :D
2015. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ami tényleg hatásos, az az, ha mozogsz és kevsebbet eszel.

Ugyanis: ahhoz, hogy 1kg zsírt magadra pakolj, ahhoz 7000 kalóriával többet (!) kell enned a szükségesnél. 20 kg háj magadra szedéséhez 140.000 kalóriával kellett többet enned annál, mint ami a szervezetednek kell.


Ettől úgy tudsz megszabadulni, ha kevesebb eszel és mozogsz. Egy óra aerobic kb. 500 kcal, egy óra rendes futás kb. 700, kettlebell 1200 kcal.


Na számolhatsz. 140 ezer kalóriát kell magadról lebontani. Ez nem fog menni egy hónap alatt. Hájat úgy lehet lebontani, hogy het 0.5-1 kg fogyást kell elérni. Ez tehát 20-40 hét között érhető el.


Kivéve, ha nagyon súlyosan beteg vagy és amiatt lefogysz.


Ez az, ami "tényleg hatásos". Te etted magadra a 20 kg-ot, neked is kell lefogynod, nincs szer, ami ezt megteszi helyetted és semlegesíti a pörköltet nokedlival vagy a kólát, amit megeszel vagy megiszol.


Ez a szomorú valóság.

2015. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap alatt ennyit sehogy sem lehet lefogyni.
2015. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Plusz 5-10 kilónál ez nem jutott eszedbe?

Akkor még könnyebb dolgod lett volna.


És elárulom, az egyetlen tényleg hatásos a "szokásos tornázz, meg ne egyél annyit". Bármennyire is nem tettszik!

2015. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Zsírleszívás?
2015. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Műtéttel, máshogy kizárt. Előttem levezették, hogy miért.

Egyszer szerelmi bánatom volt, ezért két hétig nem ettem. Pontosabban a két hét alatt kb. 1200 kalóriát vittem be (megettem összesen egy félkilós toast kenyeret, mást semmit). Így két hét alatt 8 kilót fogytam, viszont még az ágyból se bírtam felkelni a végén. Egyrészt nem tudom elképzelni, hogy valaki hasonlót csináljon kétszer ennyi ideig, másrészt még úgy se fogysz le 20 kilót.

2015. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zsírleszívással.
2015. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amugy most elég hülyén hangzik, ha ezt irom, de valójában nem vagyok kövér,(raadásul 20 kilót amugy sem akarnék lefogyni, mert akkor már biztos hogy anorexiás lennék) inkább arra voltam kiváncsi, hogy mennyi és milyen válaszok érkeznek, nekem az első tetszett a legjobban, köszi :D
2015. márc. 19. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!