Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnák egy hónap alatt...

Mivel tudnák egy hónap alatt legalább 10 kilót leadni?

Figyelt kérdés

egy hónap múlva lesz egy műtétem amire le kell adnom a plusz kilókat. Legalább is minél többet.

Eddig szénhidrát szegényen kezdtem enni, reggel 1óra séta és elliptikus tréneren napi 40 percet megyek este.

Elkezdtem alakulni, viszont előre hozták a műtét időpontját és bele kellene húznom valahogy. Több gerincsérvem is van, így nem mozgásban egy kicsit korlátozva vagyok. 80kg vagyok. Köszönöm a segítséget.


2015. márc. 20. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
80 kilóról 10 kiló leadása elég durva 1 hónap alatt. Heti 1 kg a normális fogyás, hacsak nem vagy ehhez a súlyhoz nagyon alacsony. Sok-sok zöldség, halak, húsok, még több séta, mivel a mozgásodban korlátozva vagy. Ne feledkezz meg napi 3 liter víz ivásáról sem.
2015. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Késsel, zsírleszívással meg lehet szabadulni gyorsan zsírtól.


Biokémiai, természetes úton a hormonrendszer rendbetételével, megfelelő életmód kialakításával az említett heti 1 kiló (vagy fél kiló) fogyás a reális.

2015. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát való igaz, hogy szinte sehogy, csak kórházi bentlakással, állandó orvosi felügyelet mellett, mert ez bizony lényegében nullkalória bevitel mellett érhető el, akkor is erőteljes testmozgás mellett. A leírt mozgásnak a két-háromszorosa kellene léböjt kúra mellett.
2015. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mojzsu válasza:
Én 93 kilóról kezdtem turbó turmixal, és két hétig az intenzív formáját használtam. Így leadtam 8 kilót, ami nem jött vissza.Mellette nem sportoltam, mert az izületeim nem engedik.Utána újra megismételtem 1 hónap múlva, és akkor 5 kiló ment le. Folytattam a könnyített változattal ,amivel szinten tartom a súlyomat. Most 80 kiló vagyok.
2015. márc. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!