Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák lefogyni 1-2...

Hogyan tudnák lefogyni 1-2 hónap múlva legalább 15 kilót?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. kb. 160cm és 61-65 kiló között vagyok.Kérlek segítsetek.
2013. máj. 1. 20:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Mert már annyira zavar a súlyom, hogy már nem érzem magam jól a bőrömben.Izmom is van sok a combomon de még háj is van ott ami nem kéne.
2013. máj. 1. 20:19
 2/8 anonim ***** válasza:

A sikeres fogyás titka valójában igen egyszerű: égess több energiát, mint amennyit beviszel.


www.kaloriabazis.hu

2013. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo, nagyon fontos amit leirok, kerlek vedd komolyan a sajat javadert.

Te fejlodo korban vagy, nekem a fogyokura egyeltalan nem ajanlatos. Persze a fogyast meg lehet probalni de nem mindegy hogyan. Semmi esetre sem fogyokura formajaban.

Az etrendeden kell valtoztass, hogy ha a tulsuly abbol adodik. Valoban ebben a korban is kell vigyazni a helyes sulyra, de a fogyokura nagyon karos lehet egy fejlodo kamasz szamara.

Neked a tested, szervezeted fejlodik. Nossz, fejlodsz. Nonek a csontjaid, formalodnak az izmaid, ha lany vagy, nonek a melleid is. Fejlodik az agyad. Tehat te fejlodsz mint ember, ugy fizikailag, mint pszichikailag. Nagyon fontos szamodra az egeszseges etkezes, hogy a fejlodes jol menjen vegbe es szepen fejlodjel ki.

Figyelni kell az etelek minosegere, a vitaminokra. Hogy a szervezeted megkapja, azt ami szukseges az egeszseges fejlodesedre.

Nem szabad ehezned. Ez aranyszabaly.

Annyit kell enned amennyire szukseged van. Ugy hogy ne lakjal el tulsagosan, de ehesen se maradj.

Nagyon jo a teljes kiorlesu kenyer a Graham kenyer, barna kenyer fogyasztasa megfelelo mertekben feher kenyer helyett.

Nagyon fontosak a friss gyumolcsok, zoldsegek. Azokkal is vigyazni kell, hogy ne vasarold barhonnan, mert tobb olyan van amit kulfoldrol hoznak es azok be vannak injekciozva, nem jok. Tehat nezz utana mi a szarmazasa a megvett gyumolcsnek, zoldsegnek, ha ezeket meg kell venned.

Kovetkezik a cseresznye, eper szezon. Olyan jot tehetnek ezek a gyumolcsok neked tobbek kozott.

Figyelj a tejtermekekre, a kalciumert. Csomo mindenre kell figyelni......nem irhatok le mindent itt, de utananezhetsz interneten. Kozben ratalaltam egy oldalra:

[link]


Vigyazz a helyes taplalkozasra! Nagyon fontos!


Sokat segithet a megfelelo suly elereseben egy sport praktizalasa vagy torna vagy seta. Attol fugg melyik felel meg szamodra, ez mar a te szervezetedtol fugg. Nem felel meg egy szemelynek barmilyen tipusu mozgas. Az egeszsegetol fugg, hogy milyenfele testmozasgas a jo szamara. Amint megtalaltad a neked megfelelo mozgasformat, nagyon fontos, hogy tartsd is magad hozza, mert ha megszunik, akkor nagy esellyel a kilok visszamennek.

A legjobb az lenne, ha egy jo orvossal beszelned meg a helyzeted. Lehet szukseges lenne egy analizis is, hogy elobb az legyen vilagos, hogy minden rendben van-e a szervezeteddel. En igy kepzelem normalisnak.

Ami meg az analizist illeti.....olyan laboratoriumba menj ,ha majd szukseged elvegezni, amelyik komoly laboratorium. Megsugom, hogy nem mindegyik az. Erdeklodd meg hol csinalnak helyes vervetelt es hol adnak jo eredmenyeket.

Taplalkozz helyesen, tudatosan, gondolj arra, hogy nagyon fontos bevinni a szervezetedbe a helyes tapanyagokat. Edessegbol jo minel kevesebbet enni pl.

Figyelj a rendszeres es neked megfelelo mozgasra. Este egyel kevesebbet.

Vigyazz magadra! Sok sikert!

2013. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Oh es ami meg fontos.......15 kilo tulsagosan sok 1-2 honap alatt. Nem egeszseges egyeltalan egy fenotnek sem, plane egy gyermeknek.

Egy het alatt maximum 1 kg-t ajanlott fogyni fogyokuraval, de a te esetedben nem fogyokura szukseges, amint mar leirtam.

Szoval akar egy felkilo is boven eleg egy hetre, de mivel kamasz vagy inkabb ket het alatt fel felkilo, vagy annal kevesebb is. A lenyeg az, hogy rendre-rendre, lassan add le a sulyfelesleget, mert a gyors fogyas karos a szervezetre, es gyorsan visszatevodik.

15 kilo leadasa pedig tul sok a te esetedben. Elmeletileg egy no eseteben 160cm magassaghoz, 50 kilo a megfelelo, de csak elmeletileg. Ez praktikaban nem feltetlenul van igy, mert sokat fugg a testalkatodtol, hogy melyik a te idealis sulyod.

Kerlek, menjel el egy jo orvoshoz, az a legjobb tanacs amit adhatok!

2013. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Barátnőm(annyi idős mint én)minden nélkül 17 kg-ot fogyott 2 hónap alatt és semmi baja
2013. máj. 2. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyi minden utan amit leirtam, neked ez esik le, hogy abbol semmi baj nem adodhat, akkor mar nem nagyon van mit mondjak.

A problemak eloallhatnak kesobb, ha nem is latszodnak az elejen.

Peldaul nem fejlodnek ki rendesen a melleid.

Ne legy hulye, fogadd meg a tanacsaimat.

2013. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 JohniDaren válasza:
Attól tartok neked sújos testképzavarod van. Teljesen komolyna mondom, hogy fordulj vele pszihológushoz, mert a sújod átlagos, és ha daginak látod magad az pszihés probléma.
2013. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ezt mondod,de már mondták hogy kövér vagyok.....
2013. máj. 11. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!