Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elérhetek ezzel valamit?...

Elérhetek ezzel valamit? Konkrét számok? Esetleg javaslatok?

Figyelt kérdés
185cm vagyok,79kiló,és szeretnék izmosabb lenni,egyébként nincs sok felesleg rajtam...naponta hasizmozok,és taposógépezek,valamint a twister(?)nevű kondigépet használom...mennyi idő alatt várhatok eredményt?sajnos fogamzásgátló miatt híztam kissé és nagyon zavar...ez így ér valamit egyáltalán?naponta sokszor eszek kicsiket...próbálok változatosan is étkezni...rengeteg zöldséget gyümölcsöt is esze..tipp?köszönöm szépen 18/L
2010. febr. 16. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is minek fogamzásgátló az ugye nem védd meg a fertőzésektől, de ha már szeded nem jót írt fel az orvosod menj vissza hozzá.A torna oké, de az étkezésed biztos nem, olvass bele az előző kérdésekbe sok hasznos tanácsot leírtunk már magad isössze állíhatsz ebből egyet de ne diátát hanem életmódot válts.
2010. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pff mi az hogy minek?betegségre!sajnos..nekem nem az az életelfoglaltságom hogy itt bogarásszak a gép előtt,mert egészségtelen itt tespedni..ezért is írtam ki egy személyre szabott kérdést...köszönöm a cseppet sem kielégítő választ..:)
2010. febr. 16. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi nem bántani akartalak de szülésznő vagyok és valóban nem jó a fogamzásgátló amit felírtak ha hízol tőle, a mozgásod elég biztosan a diéta amit mi több hölgynek javasolunk:

Reggeli: zabkása pici mézzel, vagy rozsos kenyér mellsonka,vaj nuku, saláta

Tízórai gyümölcs, vagy joghurt

Ebéd párolt zöldség husi,hal,

Uzsonna gyümölcs, vagy joghurt

Vacsi: párolt husi, mellsonka, virsli,tojás főzve vmelyik és hozzá zöldségek

Mindenképpen variáld az ebédedet legyenek magvak, hüvelyesek,

Semmi fehérlisztes, cukros dolog.és napi 2,5 liter folyadék.Nem tudom milyen betegségre irták fel de ha hormonális akkor vannak egyes élelmiszerek amiket ha eszel serkentik a hormonháztartást és nem kell fogamzásgátló.Én csak megbotránkozom azon ha indokolatlanul szedik azismerősöm lányának fájdalmas menszeszre akarta felírni egy nőgy.14 éves.vagy egy másiknak azért hogy ne szőrösödjön.

2010. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!