Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vastag a combom és a vádlim,...

Vastag a combom és a vádlim, vmint van feleslegem a hatsómon is, javaslatok? Több info lent

Figyelt kérdés
A vádlim végülis túl izmos, a combom is elég izmos, de ott van fölös zsírrétegem is, és elég formátlan a fenekem :S Sokat kerékpároztam (mostanában már nem) ezért megedzödtek a lábaim, de én szép vékony lábabakat szeretnék. Kérlek vki írjon vmi használ6ó 5letet, elkezdtem egészségesebben étkezni is, a nyújtás és a Pilates volna amire én gondolok, de jó lenne vmi konkrét gyakorlat, és esetleg vki tapasztalata aki már valamivel átformálta/karcsúsította a vádlijait és combjait. Elöre is köszi :)
2010. jún. 10. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
bringa, futás...
2010. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nemjó, mert mint írtam attól csak izmosodott a vádlim és a combom, olyasvmi kell amivel vékonyabbá tudom tenni öket
2010. jún. 10. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ilyen vádli gondjaim nekem is vannak, de nekem inkább csak a futástól, biciklitől még annyira nem is vettem észre, hogy lenne, de én csak annyit szoktam csinálni, hogy akk nem futok. : SSS

Nekem meg a külső combom az tökizmos, a belső meg... inkább arról nem is beszélek. xD

Kíváncsi vagyok kinek mi a tapasztalata. : P

2010. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a lépcsőzés vált be és a futás, meg a hosszú sétálás, esetleg túrázás. miért baj ha izmos, magassarkúval harisnyával lehet csökkenteni optikailag
2010. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!