Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok,48 kg és...

13 éves lány vagyok,48 kg és 157 cm. Nem vagyok kövér, csak hihetetlenül meglátszik a hasamon ha ettem és ez régen mindig eltűnt reggelre, de már nem. Mit kéne tennem, hogy a hasam lapos maradjon?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 12:21
1 2
 11/14 VWXYZZS ***** válasza:
Mit jelent az, hogy egészségesen étkezel? Írd le, hogy mit eszel egy nap! Mit sportolsz?
2015. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt kell este narancsot jó kis gyülöcs cukrot estére :D
2015. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Főleg gyümölcsöt eszek és zöldséget, szoktam persze húst, és müzlit is enni. De a rizs a kedvencem, emellett pirítóst is szoktam enni.

És kedves utolsó: Nem írhattál volna kicsit kedvesebben? De azért köszi! :) Mostmár nem eszek este narit! :)

2015. márc. 22. 17:37
 14/14 anonim ***** válasza:
este 6 után nem ezsel? épp ez a baj legalább 12 órán át kn nem eszel semmit gondolom akcal beviteled is alacsony egél megfelellően sovány is vagy nem kell fogynod nincs is miből löttyedt vagy igen mert semmi izom nincs rajtad szóval mozogj és egyél többet és jobban.
2015. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!