Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most komolyan sok a 60 kiló a...

Most komolyan sok a 60 kiló a 173 centihez (nagy átlagban)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ennyiből nem lehet megmondani, de én ennyi vagyok, és senki nem mond engem kövérnek, amíg meg nem tudják hány kiló vagyok igazából. De amint mondom, akkor elhűlnek, és mit sem törődve azzal, hogy előtte mit gondoltak, mondják, hogy hát az sok.

Viszont én próbálok diétázni, és edzem is, mert tökéletes akarok lenni, de az azért szerintem túlzás, hogy tényleg kövér lennék. De mikor látatlanba mondom valakinek, vagy csak elárulom a súlyom, mikor kérdezik, úgy ajánlgatják a diétákat mintha 120 kiló lennék -,- Pedig mint mondtam, előtte azt hitték kevesebb vagyok, és akkor teljesen ideálisnak láttak.

Ne hurrogjatok le kérlek titeket, csak bánt ez a dolog!



2015. márc. 24. 13:30
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és 21/L
2015. márc. 24. 13:32
 2/22 anonim válasza:
100%
Dehogyis. Ne hallgass senkire. Ne kezdj miattuk őrült fogyókúrába, hogy végül betegesen vékony legyél. Pont jó a súlyod, sőt. Ha meg nem vagy magaddal megelégedve, akkor csak próbáld magad formálni, izmosodni.
2015. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én magam tudom, hogy a centik számítanak, meg amit látok a tükörben, de azt vettem észre, hogy az emberek sokszor súly alapján ítélnek, és ezért már nagyon ducinak érzem/látom magam.
2015. márc. 24. 13:34
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, azon vagyok, formásítok, és sokat aerobicozom, futok, súlyzózom.
2015. márc. 24. 13:35
 5/22 anonim ***** válasza:
Dehogy sok, szerintem ez még simán a normális határon belül van. Nyilván azon is múlik persze, hogy az a hatvan kiló az főleg zsír-e vagy inkább izom (az izom ugye nehezebb), de átlagos alkat mellett semmi probléma nincs vele. Én is kb. ennyi vagyok, de tíz centivel magasabb, nekem meg már azért szólnak be, mert túl vékony vagyok szerintük.
2015. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem egyáltalán nem sok. Azért sportolj, hogy egészséges legyél és ne a hülyék miatt!


A súlyod ideális, ne diétázz, ne fogyókúrázz, étkezz egészségesen.


És tökéletes vagy :) Egészséges, normál testalkatú, fiatal ember vagy, megvan kezed, lábad, személyiséged. Tökéletes vagy. Nem egy számon múlik. Élvezd az életet.

2015. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem. Én 170 centihez 58 kiló vagyok, undorító, ki van a bordám, még legalább 5 kilót kéne híznom, hogy normálisan nézzek ki.
2015. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ne áruld el akkor a súlyod, vannak, akik tényleg ilyen ostobák.
2015. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 180 cm vagyok, ehhez 58-60 kiló, ez változó. Amikor kérdezik és mondom, hogy 60 kg vagyok kb., rajtam is elhűlnek, hogy úristen, ilyen sok, nem is látszik. Hülyék az emberek, kész.
2015. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Elég buta, paraszt ismerőseid lehetnek. Nálunk még a komolyan túlsúlyos lányoknak/fiúknak sem kezd el senki diétáról magyarázni. Majd ha valaki tanácsot akar, akkor kér. Bár akkor sem idiótáktól. Ahhoz meg még ostobábbnak kell lenni, hogy a tökéletes külsőd ellenére a kilóid alapján "kövérnek" tartsanak. De komolyan, normális ember így nem viselkedik, sőt, nem gondolkodik így.

A 60 kiló pedig TÖKÉLETES a magasságodhoz. 173 centi viszonylag magasnak számít, jó hogy nem vagy 45 kilós csontkollekció. Komolyan nem értem, miért kell azt sulykolni az egészséges fiatal lányokba, hogy fogyjanak le még többet és még többet, mert a normális súly már kövér...

Pláne, hogy te még edzel is, tehát izmos vagy, ami nehezebb, mint a zsír, úgyhogy te a 60 kilóddal vékonyabb, csinosabb, szebb és egészségesebb vagy, mint az 50 kilós kis löttyedékek, akik szerint az kövér...

A legvalószínűbb az, hogy baromi jól nézel ki, és mivel baromi irigyek rád, mert ők lusták edzeni, ezért inkább beszólogatnak, hogy kövér vagy. NE HIDD EL. Inkább keress normális barátokat, ismerősöket.

2015. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!