Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma sokat ettem olyan 2800...

Ha ma sokat ettem olyan 2800 kalóriát sajnos akkor ha 1 orát szobabiciklizem meg 2 órát gyorstempósan sétálok akkor helyrehozhatom ezzel a hibát?

Figyelt kérdés
vagy ez még igyis rakodik majd?Mert nem a fogyás a célom hanem a sulytratás mert 170 55 kiló vagyok de egy dekát meg egy cm se akarok hizni.
2008. aug. 26. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit ettél?

Ha cukrot, vagy hasonlót, az még elképzelhető, hogy így ledolgozható (de sok óra, nem egy - és nem ilyen könnyű munkák). De ha mást, az bizony tartósabb.


Döntsd el, hogy fogyókúrázol vagy sem...

2008. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ne érezz bűntudatot, amiért eszel.Ha rendszerességet vezetsz be az életedbe, akkor nemfogsz hízni. Próbáld ki, h sportolsz egy keveset evés elött. Attól az étvágyad is jobb lesz és nem fog rád rakódni semmi. Te vagy az ideális ember. Én is ilyen magas vagyok ,csak sajnos most fogytam le a stressz miatt, viszont nem tudom felszedni...

De most rólad van szó.. Mint mondtam ne érezd magad bűnösnek, és ne mindig az legyen a középpontban, hogy hány kcal-t eszel meg egy nap

2008. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!