Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap 4-szer 5-ször...

Phanie kérdése:

Ha minden nap 4-szer 5-ször 20 percet szobabiciklizem mennyi idő után lesz látszata?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, 2-3 kg-ot szeretnék leadni. 164 cm és 53 kg vagyok. A hasamon van még egy pici felesleg, attól szeretnék megszabadulni. Mellette diétázom is.
2011. júl. 21. 14:39
 1/3 bix ***** válasza:

attól függ milyen a diétád és mennyire intenzív a mozgásod, azaz mennyi az elégetett kalória.


a vége a fogyásnak elég macera, nomeg nagyban beleszól a genetikád is, az elején simán lehet hozni 1 kilót hetente, alacsony zsírszázalékon már ennek csak a töredékét a legtöbbeknek.


simán lehet hogy 2-3 kiló lemegy 3-4 hét alatt is, de lehet hogy 10 kell majd.

2011. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem inkább egyhuzamban kellene többet. 1 óra naponta elég, de azt egyhuzamban. nagyjából 120as pulzustól égetsz zsírt, tehát először fel kell tornásznod magad 120-ra. (alkattól függhet a szám)

edzés közvetlenül hasazz kicsit, ha fent van a pulzus akkor nagyobb hatása van.

2011. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bix ***** válasza:

"edzés közvetlenül hasazz kicsit, ha fent van a pulzus akkor nagyobb hatása van."


mármint minek? a hasazásnak? a magas pulzus miatt miért is lenne jobb mint pl futni tovább? a hasizom marha kicsi, attól hogy magas a pulzus nem fogsz több kalóriát elégetni ha a hasadat terheled. helyi fogyás meg nincs, úgyhogy ez sajnos elég zsákutca.

2011. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!